Alışveriş dünyasında yeni bir girişim: ModaSor

Son zamanlarda Türk internet sektöründe, özellikle fırsat siteleri konusunda bir çok yenilik birbiri ardına geldi. İnovatif fikirler eşliğinde farklı internet siteleri kuruldu. Bu gün sizlere bu sektöre farklı bir yaklaşım kazandırmak üzere hayata geçen yeni bir projeden bahsedeceğiz.

Bildiğiniz gibi internetin insanların hayatının bir parçası olması ile alışveriş alışkanlıkları da büyük ölçüde değişmeye başladı. Ülkemizde bu trende ayak uyduran onlarca site var, Trendyol, Markafoni, 1V1Y, Morhipo bunlardan başlıcaları. Bir girişimci tüm bu sitelerin ürünlerini bir arada toplayan bir projeye imza atmış tüm ürünleri Modasor adlı internet sitesinde toplamış. “Tüm mağazalar, Tek nokta!” sloganı ile yola çıkan Modasor şu sıralar 32 adet internet sitesinden 50’nin üzerinde kategoride binlerce ürün sergiliyor. Bir nevi alışverişin arama motoru olan Modasor, alışveriş tutkunları için büyük bir kolaylık sunuyor.

Modasor’un en çok dikkat çeken tarafı sadeliğe ve kullanılabilirliğe önem veriyor olması. Zaten bu tarz sitelerin özen göstermesi gereken en temel nokta kolay kullanılabilir olmasıdır. Zira buraya gelen ziyaretçilerin amacı zamandan tasarrıf sağlamak ve alışveriş için çok fazla uğraşmak zorunda kalmamak, aradığı tüm ürünleri tek bir sayfada kolaylıkla görebilmek. Modasor bunu göz önünde bulundurarak bir tasarım yapmış. Ayrıca sitede ilgi çekici olan bir diğer nokta ise oluşturdukları blog kısmı. Burada moda ile ilgili yenilikleri ve trendleri paylaşıyorlar. Özel günlerinizde ne giyeceğiniz konusunda çeşitli güzel fikirler paylaşıyorlar. Moda tutkunlarının yeni adresi olmaya aday bir blog olduğu söylenebilir.

Online alışveriş dünyasındaki yenilikleri takip etmek istiyorsanız ModaSor.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

2 Yorum

  1. WeBlogizm dedi ki:

    inceledim de güvenilir bir firmaya benziyor

  2. Merve dedi ki:

    Güzel bir siteye benziyor, bence ürün sayısını biraz daha arttırabilirler, bazı aramalarda sonuç az çıkıyorç

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir