Anaokulu öğretmenin anlattığı hipnotize edici hikaye

Bu öğretmenimiz Cezmi Dayı’nın bulup gün ışığına çıkardığı cevherlerden biri. Kendisi tahmin ediyorum ki okul öncesi eğitim hakkında ihtisas sahibi ve küçük çocuklara hitaben yine eğitici bir hikaye anlatıyor. Yalnız ilginç şekilde videonun hipnotize edici bir tarafı var ve 30 yaşında bir birey olarak benim üzerimde de etkili oldu. Atların hızlandığı, zaman zaman yavaşladığı hikayeyi sonuna kadar istemsizce takip ettim, kapatamadım. Yeri geldi geri sarıp “Demek üstünden geçemiyoruz… Hımm…” şeklinde yorumlar yaptım. Finalde deve ulaştığımız zaman bitmesi resmen bir parçamı eksik bıraktı, üzerinden mi geçeceğiz içinden mi geçeceğiz bilmiyorum. 2. bölümü merakla bekliyorum.

Tıkır… Tıkır da tıkır… Aaa! O da ne?..

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

8 Yorum

 1. Şaban dedi ki:

  Hocam, siz çocukluğunuzu yaşamamışsınız ben bunu çıkarırım….

 2. İsmail dedi ki:

  devrelerim yandı D:

 3. Yaşar dedi ki:

  Caner abi Besmele çek, kendine gel :D :D

 4. ahmettatar dedi ki:

  Aaa!! O da ne..? Bir fıstık… Ben fıstıklara bayılırım..:) Yahu ben hikayenin anafikrini anlamadım.. Ne içindi bu tıkırdamalar onu anlamadım.. Her engeli aşabilmeye mi programlıyorlar çocukları anlamadım ki..?

 5. Mahmut Yaşar dedi ki:

  Evet çocuklar için çok güzel bir anlatım ama yetişkinlerin izlemesini öneremeyeceğim. Çünkü ilgi otomatikman hikayeden çok bayana odaklandığından video anlamını yitiriyor. Zaten anlatılan çok büyük bir şey de yok :)

 6. ali dedi ki:

  Es kaza güzel kafayla denk gelse 3 saat kitler ekran başına tıkır mıkır tıkır mıkır, beyin püreye dönüp salya akıtmaya başlayana kadar 3 saat izlersin yeminle.

  Dip Not: “o da ne” kileri o kadar tiyatral söylüyor ki beni benden aldı efenim.

 7. yılmaz tek dedi ki:

  hakikaten yalnız değilsin bende ilk izlediğimde hipnoz olmuştum. garip ya. hatta okul öncesi eğitim denen şey daha bi garipmiş.

 8. @bensimyager dedi ki:

  özgüvenli insanlara hep ihtiyaç vardır. keşkem benimde böyle örgetmenlerim olaydıı

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir