Armada Yazılım eğitimleri ile hız kazanın

Armada Yazılım, kusursuz iş süreçleri yönetmek isteyen herkese eğitimleri ile destek oluyor! Hem mevcut müşteriler, hem de özel olarak katılmak isteyen kişi ve kurumlara eğitim her alanda eğitim verilebiliyor. Eğitimleri başarıyla tamamlayan katılımcılar eğitim sertifikası almaya hak kazanıyor.

SOLIDWORKS® Temel Eğitimi, Sac Eğitimi, Montaj Eğitimi, Routing Eğitimi, CAM Eğitimi ve Statik Analiz Eğitimi yalnızca bunlardan bazıları. Eğitimler minimum 1 gün, maksimum 5 gün olmak üzere ihtiyaçlar baz alınarak değişkenlik gösterebiliyor. Ardından yazılımlar ile ilgili bilgi ve becerilerin ölçüldüğü sınavlar ile hem şirketin başarı oranı artmış hem de çalışanların yazılımlar hakkında temel becerileri gelişmiş oluyor.

Eğitimler; lisanslı eğitmenler tarafından, Armada Yazılım sınıflarında alınabiliyor. Ek olarak kişiye özel teknik destek hizmetleri, parça galerisi, eğitim videoları, yüzlerce belge, yazılım ve çok daha fazlasını sunan Armada Portal da öğrenmek istenilen her şey için kullanıcılarını bekliyor. Armada Portal sayesinde istenilen her yerde ve her zaman sisteme kullanıcı adı ve şifre ile bağlanılarak eğitim ve sertifika programından faydalanmak mümkün oluyor.

Armada Yazılım müşterilerine en doğru hizmeti verebilmenin onları en doğru ve pratik şekilde eğitmeyi de kapsadığının farkında olduğundan çeşitlilikte sınır tanımıyor. Armada Yazılım eğitimlerinden kullanıcıların faydalanabildiği bir diğer alan ise webinar’lar ve workshop’lar.

Armada Yazılım’ın herkese açık ve ücretsiz olarak organize ettiği webinar’ların takvimi web sitesi üzerinden açıklanıyor ve ilgili kişilerin nerede olurlarsa olsunlar bilgilenmeleri ve öğrenmeleri ve diğer benzer tasarımlarla ilgilenen sektörden insanlarla bir araya gelmeleri sağlanıyor. Bu webinar’lar esnasında katılımcılar kendi parçaları üzerinden sorular sorabiliyor ve birebir yanıt alarak problemlerini ortadan kaldırmış oluyor.

Her bir ürün özelinde hazırlanan webinar’lar sayesinde sahip olanan yazılım ne olursa olsun ürün dökümantasyonunu öğrenebilir, ürününüzün nasıl monte edildiğini, nasıl çalıştığını animasyon olarak izleyebilirsiniz.

Workshop’lar ve seminerler ise Armada Yazılım ürünlerini deneme imkanının sunulduğu, SOLIDWORKS’ün ürün müdürleri ile bir araya gelme ve çalışma fırsatı yakalanabilen diğer etkinlikler.
Son olarak, kendi çalışma ortamında ve uygun saatleri doğrultusunda izleyerek öğrenmek isteyenler için ise yalnızca bir form doldurularak ücretsiz eğitim DVD’lerine sahip olmak mümkün. SOLIDWORKS, CAMWorks, WorkNC ve GibbsCAM yazılımlarını öğrenmek isteyenler başvuru formlarını dolduruyor ve DVD’sini kapıda teslim alıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.