Arnold Baba beyaz perdeye geri dönüyormuş: The Last Stand

Şu Holivud camiasında yaşlanmasına en çok üzüldüğüm adam belki de Arnıld Baba’dır. Komedisi gerilimi, milyon dolarlığı düşük bütçelisi hemen hemen bütün filmlerini büyük bir keyifle izlemişimdir. Allah’tan 65 yaşında doğru yolu buldu da valiliği bırakıp esas yuvasına, sinemaya geri döndü. Bu The Last Stand bir şey değil, nasıl yapıp nasıl edecek bilmiyorum ama dükkanı kapatmadan bir Terminator‘de daha oynayacağını söylemiş. Hele hele, işin yoksa şimdi en az 1 sene Terminator yolları gözle.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

3 Yorum

 1. Bilgehan dedi ki:

  Türk düşmanıdır kendisi. Bilmeyen google amcaya sorabilir. Değil azıyla, kulağıyla kuş tutsa izlemem.

 2. Usluer dedi ki:

  Yahı bu adamlar hiç mi yaşlanmaz? Hiç mi “yiter gari gocadım” demezler? Hiç mi kazandıkları parayı kafaları rahat bir şekilde yemezler? Hep üretim peşindeler vallahi. Birde bizim ülkemizdeki duruma bakın. Baktılar halk onları unutuyor ya magazin programlarına çıkıyorlar ya siyasete atılıyorlar ya kavgaya karışıyorlar. Hoş bizim ülkemizde bu denli kaliteli film yapılabilir mi tartışılır.

  Birde filmde Forest Whitaker olması da çok iyi bence. Kendisinin oynadığı birçok filmi izledim diyebilirim. Gerçekten çok iyi bir oyuncu.

 3. Furkan Özden dedi ki:

  Eğer adamı filmde izliyorsam beni sadece oyunculuğu ilgilendirir. Ayrıca belli iri yarı herifler var bunların filmlerini izlemeden yapamam. Bu da çok iyi gelir açıkcası :)

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir