Balkonumuzdaki saksıda kuluçkaya yatan kumru


Sen benim ruh ikizimsin. Belli ki sen de benim gibi bir şeyi önce yapıp sonra düşünüyorsun, etraflıca düşündükten sonra eyleme geçme mekanizman en az benimki kadar az gelişmiş yani. Gerçi ben yine de bu hareketi yaparken aklından tam olarak ne geçiyordu merak ediyorum. Hani o kadar çeri çöpü toplayıp saksıya yığarken ev halkından bir tek kişiye bile mi rastlayıp ürkmedin? Yoksa rastladın da iplemedin mi? O daha kötü bak, psikopat mısın yoksa sen?

Sayende kendi balkonumuza çıkamaz olduk ama sevdim seni, belli ki gözükarasın. Bundan kelli balkon senindir dilediğince takıl ama sardunyaları yersen veya arkadaşlarına peşkeş çekip alem yaparsan ağzını burnunu kırarım bilmiş ol.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

5 Yorum

 1. Cihan dedi ki:

  Ahh be erken gelmişim. 3-5 gün daha geç dönsem yanından rastlıcakmışım.

  Orda olasaydım Mert’le yakalar, kumru haşlama/kızartma yapardık :D

  Tabii bu işin şakası, sen yine de dikkat et paşam, kankalarını çağırıp alem yapmasınlar orda. Ayrıca domateslere de göz kulak olun, yoksa biliyon Nuran annem onları tek tek vurur valla :)

 2. Caner Öncel dedi ki:

  He ya bir de domatesler var maykim, valla bi dokunsunlar annem alayını vurur ha :D Kaç gün takılacak acabayın.

 3. Cihan dedi ki:

  5-10 takılırlar, umarım parti vermezler paşam :D

 4. Suat dedi ki:

  Yaklaşık 3 hafta kadar önce alt kattaki dükkanın tabelasının üzerine bir yumurta bırakmışlar. Bende balkona çıktığımda uçup kaçıyordu. Bazen sabahları bilerek balkona çıkmıyordum. Bugün farkettim ki yumurta kırılmış. Muhtemelen yavru doğdu. Ama bir kumru vardı şimdi iki oldular. Sanırım bu aylarda yumurtluyorlar kedilerle çakışmamak için. Kediler geçen ay sonuna kadar halen çatır çatır sevişiyolardı :)

 5. mehmet dedi ki:

  bu kadar misafir perverseniz bizde çaya gelmek isteriz :)

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir