Bankanın kabul etmediği imza

vladimir-kirlov
Asparagas olması muhtemel Mynet haberini aynen aktarıyorum:

Rusya ‘da bir bankaya kredi için başvuran 34 yaşındaki Vladimir Kirlov ‘un bu talebi ilginç imzası nedeniyle reddedildi. Zira bankaya başvuran Kirlov’un belgelerinin üzerindeki imzası gülen surat şeklindeydi. Banka yetkilileri bu imzayla kredi veremeyeceklerini belirtti.

Kirlov ise “Pasaportumda ve kimlik kartımda bu imza kabul edilmişken, bankanın kabul etmemesini anlamıyorum” diye şaşkınlığını dile getirdi.

(Buraya dikkat) Adı açıklanmayan bankanın sözcüsü Oleg Pavloviç ise “Bir gülen surat çizimdir, imza değildir” açıklamasını yaptı.

Kaynak

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

3 Yorum

  1. HOTCHE dedi ki:

    Eneee Aliosun imzası yaa leyn buu :) Onun kredi kartında var.. Kabul etmişler demekki.. Yada Bu çocuk bizim ponçiğin imzasını taklit etmiş.. :)

  2. Caner Öncel dedi ki:

    Aaa harbiden sen söyleyene kadar aklıma gelmemişti Hatcecan bizim Alios kredi kartı sliplerini hep böyle imzalardı demi ya :D Biz de gitmiş elin yedi yabancısında ne arıyoruz hem o ayrı resmen bi ırk ayrımı söz konusu kendi insanımız yapınca bişey olmuyor da elin gevuru yapınca haber oluyor :D

  3. HOTCHE dedi ki:

    Aliosum bu haberi görmesin gerçekten çok üzülür :) Niye beni düşünmüyon layyn der..! Sonra onun intikamını önümüzdeki 60 yıl içinde bi şekilde senden alır kindar süpriz yumurta oyuncağı.. Obsesif KOmpulsif Ponçik..

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir