Banyo tasarlamanın kolay yolu: Kale360.com

Banyo yenilemenin oldukça zahmetli ve yorucu bir iş olduğu söylenebilir. İster dekoratif amaçlı, ister kullanışlılık bakımından yenileme olsun, her iki türlü de birçok iş sizi bekler.  Fayanslardan vitrifiyelere, banyo dolabından kapıya kadar birçok banyo ürünü için o mağaza senin bu mağaza benim gezinip durursunuz. Bu süreçte neyi nereye koyacağınız konusunda kararsızlık yaşayabilir, hazır bir örnek görmek isteyebilirsiniz.

Bu konuda size yardımcı olacak, planlı hareket etmenizi sağlayacak bir banyo tasarım programı arıyorsanız, kale360.com tam size göre.

Kale360’ın sunduğu bu uygulama ile kolayca banyo planı yapabiliyor, 3 adımda hayalinizdeki tasarımla buluşabiliyorsunuz. İnternet üzerinden yapabildiğiniz bu pratik ve basit uygulama banyosunu yenilemeyi düşünenlerin bir numaralı yardımcısı oluyor. 

Kale 360’ın hazırladığı internette banyo tasarım programı sayesinde evinizde banyonuzu kendiniz tasarlayabiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken www.kale360.com adresine girip üye olmak. Ardından banyo tasarım işlemine başlayabilirsiniz. Banyonuzun şeklini seçin, yer ve duvar karolarını belirleyin ve istediğiniz mobilyaları planınıza ekleyin. İşte bu kadar basit.  

Kale360.com’da Çanakkale Seramik ve Kalebodur’un binlerce çeşit ürünü arasından seçeceğiniz karolarla renkli bir banyo hazırlayabilirsiniz. Ayrıca Kale 360’ın zengin koleksiyonundan ekleyeceğiniz banyo mobilyaları ile şık ve kullanışlı bir banyo tasarlayabilirsiniz. Seçtiğiniz ürün ile ilgili içinize sinmeyen bir durum olduğunda, ürünü değiştirme şansınız da var.

Tasarımınızı bitirdiğinizde banyonuzun son halini  panoromik veya 3D görüntü kalitesi ile görebilme imkanına sahipsiniz. Üstelik farklı tasarımlar yaparak seçenekleri arttırmak elinizde. Banyo tasarlama sürecinde Kale360’ın zengin foto galerisinde başkalarının yapmış olduğu banyo tasarım modelleri size ilham verebilir.

Hayalinizdeki banyoya ulaşmak için hemen www.kale360.com web sitesini ziyaret edin ve banyonuzu kolayca kendiniz tasarlayın.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir