Barbi oyunları

Barbi oyunları, çok çeşitli formları bulunan bir çocuk oyunudur. Barbi oyunları genellikle kız çocuklarının oynadıkları bir oyundur. Kız çocukları güzel barbilerini istedikleri gibi giydirebildikleri gibi herhangi bir konsepte göre de giydirebilmektediler. Kız oyunları içinde yer alan bu konseptler arasında mevsime göre barbi, parti kızı barbi, öğretmen barbi, doktor barbi, çılgın kız barbi, düğün de barbi ya da sevgililer gününde barbi, anneler günün de barbi gibi çeşitli günler için hazırlanabilmektedirler. Barbie oyunlarında giysileri, saç modellerini, cilt bakımını ve aksesuarlerı ekranda çıkan butonlara tıklayarak seçebilmektesinizdir.

barbi-oyunlari-oyna

Oyunlar çoğunlukla süresizdir. Ancak barbinin çok acil hazırlanması gereken oyunlar sürelidir. Süreli oyunlarda hızlı davranmalısınız. Bu oyunlarında ayrıca birden fazla kombin deneme şansına da sahipsinizdir.

Oyunlarda giysileri istediğiniz gibi seçebildildiğiniz gibi barbinin cilt bakımını, saç bakımını, modelini, makyajını istediğiniz gibi seçebilirsiniz. Barbinizi en iyi şekilde hazırlamak için ekranda çıkan butonlara tıklayın ve beğendiğiniz seçenek gelene kadar deneyin. Barbi oyuna başlarken çok bakımsız ve kötü görünür. Sizler oyunda barbiye cilt bakımını en iyi şekilde yaparak cildinin pürüzsüz ve parlak görünmesini sağlayabilirsiniz. Kimi oyunlarda barbiyi arkadaşları çaya davet etmekte ve onu en kısa sürede ve en iyi şekilde hazırlama görevi size düşmektedir. Eğer barbiyi hazırlayamaz ve çirkin, bakımsız olarak çaya giderse oyunda başarısız olursunuz.

barbi-oyunlari-oyna-2

Barbie’nin bebek baktığı oyunlar da bulunmaktadır. Sizler bu oyunlarda barbiyi yönlendirerek bebeğine iyi bakım vermesine, uyutmasına ya da bebek odasını dizayn etmesine yardımcı olacaksınız. Bebek ağladığında barbiyi uyararak ya da bebek acıktığında, altını pislediğinde barbiyi uyararak oyunu başarılı bir şekilde bitirmeye çalışacaksınız. Barbi ve bebeğinin olduğu oyunlarda hızlı olmalısınız. Yoksa bebek çok ağladığında oyun sonlanır ve başarısız sayılırsınız.

Barbie oyunları eğlenceli ve kız çocuklarına her alanda seçenek sunan bir oyundur. Çok çeşitli olması sıkıcı olmasını engeller ve her oyuna başlandığında farklı bir Barbi kızı oluşturmaya yarar. Tüm bu kombinler sizin zevkinize ve istediğinize kalmıştır. Ancak oyuna başlarken barbinin nereye gideceğine ve ne tür bir etkinlik olduğuna dikkat etmelisiniz. Kolay gelsin. İyi eğlenceler.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir