Barcin.com’un gönderdiği şirin yılbaşı hediyesi

Barçın ismini hatırlarsınız, daha önce bu mağazadan “Müşterisi olmaktan mutluluk duyduğum bir mağaza: Barçın” başlıklı yazımda bahsetmiştim. Kendilerinden bir ayakkabı almıştım ve bu alışveriş süresince tecrübe ettiğim olumlu yaklaşımdan son derece memnun kalmış, bu memnuniyeti siz değerli ziyaretçilerimle paylaşmak istemiştim.

Sağolsunlar şimdi de yılbaşı vesilesiyle içerisinde atkı, bere ve eldiven bulunan, ayrıca çocukluğumu hatırlayıp tebessüm etmemi sağlayan yaratıcı bir notun iliştirildiği şirin bir hediye paketi göndermişler. Özellikle akranım olanlar hatırlarlar, ilkokulda kağıtları katlayıp “tuzluk” yapardık, içine aşk, para gibi şeyler yazıp arkadaşlarımıza uzatır, dilekler tutar, şen olurduk. Yıllar sonra çoktan unutmuş bulunduğum bu şeyi tekrar karşımda görmek gerçekten çok hoşuma gitti. Denedim, “Yeni yılda sana aşk gelecek hacı” dedi.

Bu sevimli hediye için ve ayrıca reklam bütçesini soğuk viraller yerine insanları mutlu etmek üzere kullanmayı tercih ettiği için Barcin.com‘a içtenlikle teşekkür ediyorum.

barcin-yilbasi-hediyesi-atki-bere

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

2 Yorum

  1. Ali dedi ki:

    Bir salep eksik pakette :) Güle güle giy Caner

  2. elif dedi ki:

    güzel teşekkürler :) :) :) :) :) :) :) :) :p

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir