Başımız sağolsun


Teröristler tarafından şehit edilen askerlerimizin, canlarımızın ruhları şâd olsun, mekanları cennet olsun. Cümlemizin başı sağolsun.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

8 Yorum

 1. Uğur Sağlam

  Haklısın Aslında Bu Devlet Yöneticileri Baştan Başa Hata Yapıyor.Özel Eğitimli Askerleri Sınırlara Koymak Yerine Yeni Eğitime Alınmış Erleri Koyuyarlar.Hal Böyle Olunca da Şehitlerimizin Sayısı Artıyor.Özel Timler İse Çatışmanın Ortasında Gönderiliyor Ve Yaklaşık 30 Yıldır Bu Olayı Çözemediler. Ah Atatürk Yaşayacaktı Onun Gibi Adam Gelmez Birdaha. Her Neyse

  Şehitlerimize Allah tan Rahmet Ailelerine Sabır Diliyorum.

 2. Pesimist

  Bugün ateşlerin düştüğü sinelerin gözyaşı dinmezken, bu memleketin idarecileri uykuya yenik düşüp sıcak yataklarına girecekseler, bırak hiç yazmayalım konuşmayalım. Haketmişiz bunları deriz. Hakkari de şehit olduğunda 81 ilde üzülmeyen birileri varsa onlar da teröristle aynı kefededir gözümde. 

 3. Şenol Şengül

  30 yıldır terörle mücadele edilmediği bir gerçek,ve 30 yıldır aynı bahanenin ardına saklanan devlet büyükleri hep şunu söylediler “Bıçak Kemiğe Dayandı” hep aynı yalanı söyleyip durdular ve bizler de bu yalana 30 yıldır inanıyoruz.

 4. esra

  Başbakanın obama ile görüştüğü esnada olması manidar. Okyanus ötesinden gelen şifreli kasettler çözülmez oldu zira.

 5. Beraat

  ALLAH’ım bu ülkeye zeval ziyan vermesin af ALLAH’1ım af.Başımız sağolsun bu acı hepimizin acısıdır.

 6. Atakan Kandemir

  o karakol hala yüksek tepelerin arasındaki çukurda hedef gibi… zırh yok ama zırhın kralı olsa orda karakol olmaz, ancak helikopter pisti olur orası belki…

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir