Baykal & Erdoğan gösterisi

Efenim sayın Deniz Baykal’ın istifası üzerine hazırladığım muzip animasyon yaklaşık 24 saat kadar sitemizin maskotluğu görevini yaptı ve inanıyorum ki bu görevi başarıyla yerine getirdi (inanmayacaksınız ama animasyon eklendikten sonra sitenin sayfa gösterim sayısı nerdeyse iki katına çıktı). Gelen tepkiler güzeldi, kimse olayı sağa sola çekip çemkirmedi.

Ekleyecekleri olanlar animasyon hakkında nereye yorum yapıcaklarını sordular benim de aklıma böyle ufak bir yazı hazırlamak geldi.

Ayrıca şunu belirtmek istiyorum ki niyetim kesinlikle kimseyi kırıp rencide etmek değil, sürekli altını çizdiğim üzere takım tutar gibi parti tutan biri değilim ama Baykal’ın istifasına ben de herkes kadar sevindim. Lakin onca yıllık siyasi hayatının böyle çirkin olaylarla anılarak son bulmasını kesinlikle istemezdim, keşke bu istifayı yıllar önce bütün karizması hala yerindeyken gerçekleştirseydi en azından kendi gider adı kalırdı.

Gerçi şu an büyük bir azimle kendilerini geri döndürme çalışmaları yürütülüyormuş, umarım sayın Baykal tükürdüğünü yalamaz çünkü işte o zaman “ulan ne parti sevdasıymış be, herif rezil oldu hala genel başkanlık sevdasında!” derim.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

11 Yorum

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir