Bayram tatilini hasta geçirmek

Öncelikle hepinizin mübarek Kurban Bayramını içtenlikle kutlarım sevgili dostlar, Allah daha nicelerine hep birlikte sağlık ve sıhhat içerisinde erişmeyi nasip eylesin. Daha önce bir tebrik yazısı yazamadığım için kusura bakmayın, tatil vesilesiyle Yalova’ya gelmek üzere ufak bir telaşem vardı o arada fırsat bulamadım.

Uzun zamandır bu kadar uzun bir tatil fırsatım olmamıştı dolayısıyla biraz heyecanlıydım. Yalova’ya gelmeden önce ailemle şu gün sahilde gezerim, sinemaya giderim, şunu şunu yaparım diye bir sürü plan yapmıştım fakat daha ilk gün hava değişiminden olsa gerek üzerime bir kırgınlık çöktü, üşüttüm. Şimdi de boğazım şişmesin diye bu iç karartıcı kapalı havada evde oturup adaçayı ve limon tüketip bol bol hapşırıyorum.

Hayat adil değil lan. Tamam benim tedbirsizliğimin de etkisi var fakat terlediği zaman motoru soğutmak için böğrünü rüzgara karşı açan bir adamım ben. Hava değişikliği yüzünden kırgınlık yaşamak bu bünyeye hiç yakışmıyor.

Tatil imkanını sağlıklı biçimde değerlendiren pek muhterem dostlara sesleniyorum: Elinizdekinin kıymetini bilin, bol bol gezip eğlenin.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

3 Yorum

  1. ahmettatar dedi ki:

    Geçmiş olsun Caner.. Allah dermansız dert vermesin griptir nezledir iyileşirsin bir iki güne birşeyin kalmaz inşallah..

  2. hacı ökkeş dedi ki:

    geçmiş olsun hocam.

  3. ahmettatar dedi ki:

    Varya Caner bence sen bilinçaltını programlamışsın vücudu tatile girene kadar dayan oğlum döngüsüne sokmuşsun.. Hazır tatil hazır dinlenme zamanı zaten hasta olmasam da dinleneceğim bari hastalıkları da aradan çıkar fonksiyonu yazmışsın.. Şu kodlarla bu kadar iç içe yaşama bence Caner..:)

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir