Ben bir ruh hastasıyım


Messi ile halı sahada maç yapıyoruz. Ceza sahasında tam kalenin önündeyim, öyle bir orta açtı ki namussuz şak diye voleyi yapıştırdım… Normal insanlar rüyalarında bu tür sahneler yaşarlarken onlara dışarıdan baktığınızda herhangi bir hareket göremezsiniz, efendi efendi rüyalarını görürler. Yani eğer işin içinde yüksek bir yerden düşmek falan yoksa vücutları gördükleri rüyaya ufak tefek tepkiler haricinde ciddi bir reaksiyon göstermez. Benim vücudum ise yatakta vole vurmaya çalışıyor…

Güne kalorifer peteğine tekme atarak başlamanın nasıl hissettirdiğini bilemezsiniz dostlar. Tüm binaya yayılan “zbaaam” sesiyle ve ayağınızda dayanılmaz bir acıyla uyanırsınız. En kötüsü de evde yalnız olduğunuzu hatırladığınız andır. Kimsenin size eşek şakası yapmadığını, bu saçma sapan tablonun tek sorumlusunun beyniniz ile vücut fonksiyonlarınız arasındaki koordinasyon eksikliği olduğunu anlarsınız. Normal bir insan böyle uyanır mı ya?

Hayır ayağımı ciddi biçimde sakatlasaydım soranlara ne diyecektim onu çok merak ediyorum. “Halı sahadayız, Messi orta açtı… Ben de kalorifer peteğini top sanınca…

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

7 Yorum

 1. alihan dedi ki:

  Kendine öyle hemen ruh hastası sıfatını yapıştırma ya:) Senin ki biraz şanssızlık sadece :)

 2. Serpico dedi ki:

  Oyy, kıyamam. Geçmiş olsun muhterem hocam.

 3. Sezer dedi ki:

  Ben genelde yüksekten düşerim. Ama bir türlü aklım almıyor, uyanıkken ne yaparsam yapayım başaramadığım o düşme refleksini rüyadaki düşme sonrası nasıl yapıyorum. İlginç. Ayrıca bu bir koordinasyon eksikliği değil, koordinasyon fazlalığı :)

 4. Muhammet dedi ki:

  Besmelesiz yatmanın zararları vol 2. :D

 5. bymfy dedi ki:

  Yine İyisin iyisin :) ben renkli rüyaya daha yeni yeni geçiş yaptım :) 

 6. ahmettatar dedi ki:

  Caner bende kredi yurtlar kurumunun yurdundayken elbise dolabını gözüme ışık gelmesin diye uyuduğum köşeye çekmiştim azcıkta açıklık bırakmıştım ki hava gelsin nefes alabilmem için uyurken bende kavga ediyordum rüyamda birisiyle bi kafa attım çocuğa yani dolabın köşesine kaşım patladı elimi gözüme götürdüm gözüm kanlar içinde bende gözüm çıktı yere düştü sandım dı ama neyseki kaşım patlamış sadece koşup aynaya bakınca anladıydım..

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir