Benim Yüzümden Hepiniz Ölebilirsiniz!

aptal-amerikan-askeriNe oluyor bana ya son zamanlarda, özellikle son 2-3 senedir hep aynı rüyanın farklı varyasyonlarını görüyorum. Sahne şöyle: olay günümüzde geçiyor genelde 5 ila 10 arasında sivilden bozma askerleriz (seferberlik söz konusu sanırım), askeri açıdan son derece güçsüz durumdayız ve ha yenildik ha yenilecez. Saldıran taraf sürekli olarak Amerika, öyle sanıyorum ki işgal sürecindeler ve ülke kuvvetlerine büyük ölçüde zarar vermişler, aksiyonun en can alıcı olduğu anlardayız ve cephanemiz tükenmek üzere, kırılma noktasındayız yani. Savunduğumuz alan en ön saf ve birliğimiz bizi terk ediyor, elimizde boş şajorlü silahlar var (kimi zaman yok ve Amerikan askerlerini öldürüp ellerinden silah almak zorundayız), yalnız silahlarımız öyle askeri silahlar değil, “herkes evinden kendi silahını getirsin çocuklar” tarzında bi uygulama mı var nedir böyle derme çatma şeyler toplanmış sağdan soldan ve başımızdaki herif genelde bu silahları bize vermek için hep en son ana kadar bekliyor, lan ver diyorum “yok silah” diyo, “lan adamı hasta etmesene biliyorum sende var silah, bak indi herifler senin b*kuna pisi pisine ölecez bari bi kaç el ateş edelim” diyorum (hayır tükürmüşüm komutanlığına ölecez gidecez kardeşim, vatan savunuyoz :) ) vermiyo psikopat… Derken işte biz bi avuç kimseler olarak bi şekilde silah edinip Amerikan askerlerini gerilla usulüyle saklana gizlene öldürmeye çalışıyoruz ve fakat aşina olan bişey var; ne kadar yırtınırsak yırtınalım herifler it sürüsü gibi illaki çökecekler tepemize, işte bu düşünce aklıma nail olduğunda (ve genelde tam o esnada kolumu bi mermi sıyırmış oluyo, belliki bir sonraki vücuduma gelecek) “Olum Caner manyakmısın nesin lan, nasıl bi zihnin var kendi kendine stress yaratıyosun kalk bi su iç boşver tükürürüm böyle rüyaya…” deyip ortama zihinsel atom bombası bırakıp uyanıyorum :)

Rüyanın psikolojik analizlerini bi tarafa bırakacak olursak, ki Amerika’dan böylesine nefret eden biri olarak bu tip rüyalar görmem sanırım gayet normal, gelelim sizleri ilgilendiren kısımlara, neden hepiniz benim yüzümden ölebilirsiniz? Şöyle ki; buyrun rüyamın internette bulunan ortak yorumuna:

Savas üç sekilde yorumlanir: Biri memleketler arasinda, ikincisi memleketin içinde devletle halk arasinda, üçüncüsü halkin kendi aralarinda. Rüyalar da bu üç sekle göre tabir olunur. Devletler arasinda savas yapildigini görmek, fitne ve fesat çikacagina veya veba, kolera gibi salgin bir hastaligin meydana gelecegine delalet eder.

Hadi buyur burdan yak, yaklaşık 3 senedir haberim olmadan memlekete kolera veya benzeri salgın bi hastalık çağırıp duruyorum, yani bunun benim Amerikaya olan nefretimle bi alakası yok :) Yandınız arkadaşlar ne diyeyim…

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

5 Yorum

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir