Bill Cosby’yi özledim

Hostinger

bill-cosby Bizim çocukluğumuzda bir Bill Cosby amcamız vardı. Tatlı, sevimli bir adamdı. TRT’de o ve ailesini konu alan Cosby Ailesi isimli bir sitcom şovu vardı ve yine TRT sanatçısı olan Sezai Aydın öyle şahane bir dublaj yapardı ki Cosby’ye kendi sesinden daha çok yakışırdı.

Az önce internette fütursuzca sörf yaparken tesadüfen bizim ihtiyara rastladım. İçim bir hoş oldu, eski güzel günlere gittim. Mutluyduk la biz. Kömür sobamız vardı, TRT 1 ve yayını öğleden sonra İstiklal Marşı eşliğinde kesilen TRT 2 olmak üzere iki televizyon kanalımız vardı, gurbet elde bir çekirdek aile olarak babamın sobanın üzerinde közlediği kestaneleri yiyip Cosby Ailesi’ni izlerdik.

Vikipedi‘ye baktım da 1937 doğumlu koca çınarın hala hayatta olduğunu öğrenince sevindim. Uzaklarda bir yerlerde de olsa en güzel hatıralarınızın parçası haline gelmiş birinin yaşamaya devam ediyor olduğunu bilmek güzel.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

2 Yorum

  1. Cüneyt

    Aşağıdaki linkler biraz olsada bizi eskiye götürmeye yetiyor :))
    http://www.youtube.com/watch?v=K8f-NBSTbVU
    http://alkislarlayasiyorum.com/etiket/?kelime=Cosby+Ailesi

  2. Şenol Şengül

    severek izlediğimiz bir kişiydi,yalnış hatırlamıyorsam bir programda kısa bir zaman önce görmüştüm. Programın adını hatırlayamadım şuan için ama Bloomberg HT kanalında çıkıyordu.

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir