Bir garip küçük adam: Justin Tsimfuckis


Justin Tsimfuckis, onu ilk defa görenlerin gözlerine inanamayacaklarından eminim, ben inanamamıştım şahsen. Böyle bir insanın gerçekten var olabileceğine inanmak güç. Gerçi bunun için kendimizi suçlayamayız çünkü hayatlarımızı çoğunlukla eli ayağı düzgün, “normal” insanlarla birlikte sürdürüyoruz.

Etkileyici bir küçük adam. Youtube’da yayınlanan videolarını izleyince özgüven eksikliği gibi bir sorunu olmadığını hissettim. Çoğumuz yeterince güzel çıkmadığımıza inandığımız fotoğraflarımızı başkalarının görmesini istemeyiz, o ise dış görünüşüne aldırmadan bir sürü video çekip paylaşmış. Müzik oynatıcı cihazına ölümüne yakından bakıyor, yani anlaşılan gözleri de pek iyi görmüyor. Ne tür bir rahatsızlıktan muzdarip olduğunu bilmiyorum ama bu rahatsızlık dolayısıyla 2009 yılında öldüğü söylentilerine ulaştım, umarım doğru değildir.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

7 Yorum

 1. Selim dedi ki:

  Abi bu ne ya? Bir garip oldum…

 2. Çağatay AYYILDIZ dedi ki:

  Sanıyorum ölümü hakkındaki iddalar doğru değil. İsmini google’da araştırınca ilk çıkan facebook sayfasındaki durum güllemesinde “I AM NOT DEAD” yazılmış. Her ne kadar doğru olduğu tartışılır tabi.

 3. HOTCHE dedi ki:

  Bu rahatsizligin adi yaslilik hastaligi.. Bundan bikac yil oncede turkiyede bu hastaliktan olan kisiler bulusmuslardi.. Cok nadir gorulen bi rahatsizlik ve 8 kisiydiler galiba.. Ben cok etkilenmistim o yuzden hatirliyorum.. Ve en fazla 12 yasina kadar yasiyolar.. Yani aslinda o bir cocuk, en fazla 7-8 yaslarinda bi cocuk.. 

 4. mehmetonline dedi ki:

  Allah rahmet eylesin öldüyse.. Kolay değil bunu kabullenip böyle yaşamak.. içim gitti ya

 5. Çetin dedi ki:

  Allah yakınlarına yâr ve yardımcı olsun inşAllah. Hak ne verirse kabullenmek gerekiyor bir yerde. Halimize çok şükür demek gerek herdâim. 
  Ves-selâm.

 6. cihan aziz dedi ki:

  şükretmek lazm

 7. ayti fatih dedi ki:

  Kesinlikle şükretmek lazımda, bu dostumuz aslında bir sorunu yok yani oda bir insan, bence hasta yada sakat diye bir deyim olmamalı yani hepimiz insanız ve birbirimizden hiçbir farkımız yok ne biz fazlayız nede eksiğiz hepimiz eşitiz (ki bende bunlardan biriyim nasıl davranacağımı bilemiyorum). şu hangi zihniyet bize bunu aşılamış bilemiyorum ama sakat insanlara acıyoruz ama asıl acınacak biziz onların bizden bir farkı yok.

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir