Bir webmasterın afiş tasarımı: “Bosphorus Air Party”


Ben diyim 2-3 sene, sen de 4 sene, içeriklerimi çalıp babasının malı gibi yayınlayan sümüklü böcekler desin 5 senedir afiş tasarımı yapmıyordum. Çok uzun zamandır müzik/eğlence sektöründen uzak kaldığım ve o çevrelerden uzaklaştığım için bu tip işler de tasarımhaneme uğramaz olmuştu.

Bugün tesadüf eseri sevgili Cemal kardeşimin düzenleyeceği bir parti için acele tarafından bir afiş tasarım olayı denk geldi. Mevzu iyi hoştu da süre gerçekten çok ama çok kısıtlıydı, hem benim elimde halledilmesi gereken yığınla iş vardı hem de afişin bir an önce çıkarılıp baskıya yetiştirilmesi gerekiyordu. O kadar zamandan sonra şöyle hamlığımı üzerimden atıp makyajlı makyajlı bir şeyler çıkarmayı çok isterdim ama nasip değilmiş (evet, afiş olayını diğer işlerden ayrı tutuyorum).

Olsun ama; tasarımın son haline bakıp “oldu be” diyemesem de yine de uzun süre sonra zevk alarak bir afiş tasarlamış oldum. Bu arada eğer yolunuz Londra’ya düşerse Cemal’in partisine mutlaka uğrayın derim, adam gavuristanın aranan organizatörlerinden, parti de meraklısı için oldukça doyurucu geçecek gibi görünüyor :) Detaylar için afişe tıklayalım büyüsün, boynu bükük kalmasın. (Facebook etkinlik sayfası)

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

5 Yorum

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir