Birlasshop otomobil ve motosiklet aksesuarları

Otomobil ve motosiklet aksesuarlarının doğru şekilde seçilmesi sürüş keyfinizi etkileyebildiği gibi aynı zamanda güvenliğini de doğrudan etkiler. Bunun için detaylı bir şekilde marka araştırması yapılması gerekir. Müşterileri tarafından güvenilir yorumlar alan markaları tercih ettiğiniz zaman uzun süre boyunca ilk günkü gibi kullanabileceğiniz aksesuarlara ve lastiklere sahip olabilirsiniz.

Bu noktada Birlasshop markasını tercih edebilirsiniz. 1990 yılında Yakup Sabancı tarafından kurulan marka 27 yılı aşkın süredir otomobil aksesuarları, motosiklet lastiği ve aksesuarları, jant ve yarış aksesuarları alanında hizmet sunmaktadır.

Birlasshop aynı zamanda Lassa ve Bridgestone lastiklerinin Türkiye’deki üreticisi Brisa’nın özel bayisidir. Bridgestone motosiklet lastiklerinin ise distribütörüdür. K&N hava filtreleri, OZ Racing, Weather Tech, Vogtland gibi dünyanın en ünlü markalarına ait ürünlerin distribütörlüğü de Birlasshop tarafından üstlenilmektedir.

Birlasshop Oto Lastik Çeşitleri

Yaz lastikleri her mevsim kış lastiklerine göre biraz daha az yakıt tüketimi ister. Ancak lastik seçimi yaparken mevsimlere göre tercihlerde bulunmanız gerekir. Kış lastikleri, yağışlı havalarda kullanabilmeniz için özel olarak tasarlanır. Bu modellerde yer alan desenler yol tutuşunu sağlayabilecek girintilere ve çıkıntılara sahiptir.

Birlasshop Motosiklet Lastik Çeşitleri

Motosiklet lastikleri oval yapılarıyla dikkat çeker. Bu özellik virajlara giriş yapılacağı zaman yatmaya başlayan motorunuzu yolda tutabilmenizi sağlar. Motosiklet lastik fiyatları ürün markasına ve tasarım özelliklerine göre değişir.

Yol koşullarına göre farklı şekillerde tasarlanan motosiklet lastikleri arasında petrol ürünleri, kauçuk ve farklı silikon malzemeler ile tasarlanan çeşitler vardır. Bazı motosiklet lastiği modellerinin iç bölümlerinde sert kompozit veya metal şeritler de yer alabilir.

Otomobil veya motosikletiniz için güvenilir lastikler arıyorsanız Birlasshop markasında yer alan ürünlere göz atabilirsiniz. Dünya kalite standartlarına uyumlu olabilecek şekilde üretilen lastikler uzun süre boyunca kullanabileceğiniz dayanıklılığa sahiptir.

https://www.birlasshop.com/ adresi üzerinden ulaşabileceğiniz ünlü markanın ürün kataloglarında farklı araç modellerine uyum sağlayabilecek birbirinden özgün ve işlevsel model bulabilirsiniz. Her biri farklı kullanım alanına sahip ürünler sayesinde güvenilir bir sürüş keyfi elde edebilirsiniz. Siparişlerinizi vererek mevsim şartlarına uygun lastikleri veya aksesuarları kullanmaya başlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir