Bizim evde sıradan bir gün

pepsi-buzdolabi
Yoğun geçen bir günün ardından insan evine geldiğinde az biraz huzur bulmak istiyor. Hani çok öyle sofistike şeylerin peşinde değilim, yok efendim çakralarım açılsın, ne bileyim feng şui şeyleri olsun diye düşünmüyorum. Sessiz sakin, mümkünse derli toplu ve temiz bir ortama merhaba diyeyim bana yeter.

Yukarıda gördüğünüz fotoğraf bizim evin giriş kısmına ait. İnanın içeri her girdiğimde karşılaştığım bu manzara hayata bir kere daha küsmeme neden oluyor. Evet evet, duvardan sarkan o çirkin internet kablolarından bahsediyorum. Arkadaş böyle ayaküstü, böyle serkeş bir dekorasyon olamaz. Ne vardı şu evi yaparken adam akıllı her yere telefon girişi koysalardı da modemi bir odadan diğerine taşıyacağız diye bu tür üçüncü sınıf girişimlerde bulunmak zorunda kalmasaydık.

İnsanın huzuru kaçıyor yeminle. Yahu her şey tamam bir o kablolar gözüme batıyor. Ama şu beyaz kablo kanallarından almayı düşünüyorum, duvara böyle boylu boyunca şerit halinde çakarız en azından muntazam bir görüntü elde etmiş oluruz. Tasarım işleriyle ilgilenen adamlarız, ev dekorasyonumuz da bu yanımızı yansıtmalı sonuçta.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

18 Yorum

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir