Böcek Yiyenler


Ne kadar saf, duru ve buram buram Anadolu kokan bir başlıkla giriştim bu yazıya. Oysa “Allah’ın cezası Çinliler” veya “Yiyin de boşaltamayın emi” gibi kötü niyet belirten veya esefle kınayan bir başlık da gayet iyi giderdi, kalbim temiz benim.

Friend’lerimin feedlerinde mi rastladım nerde rastladıysam o dakika bu dakikadır hem paylaşım sahibi vatandaşın parmaklarına zeval diliyor hem de kusmamak için kendimi zor tutuyorum. Aslında bünyede kusma güdüsünü tetikleyen esas şey görüntü değil, ses, kafamda canlanan cızırdama sesi… Yeminle söylüyorum bu “yemeklerin” (böağk) yapım aşamasına hasbelkader şahit olsaydım on kaplan gücünde kusar, en yakın motorlu testereye doğru yönelirdim.

Bakınız uyarmadı demeyiniz, içerde işler daha da çirkinleşiyor ve menü daha da iğrençleşiyor o açıdan “Yazının Devamı” şeysine tıklamadan önce bir kere daha düşünün (feed takipçilerinin bu konuda pek fazla seçme şansları yok, kusura bakmasınlar). Hayır o değil de evrende gıda edilmeye müsait o kadar canlı varken neden böcek?

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

11 Yorum

 1. umtcvk dedi ki:

  ulan şöle yada kızarmış bi hamam böceği olsaydıda yeseydik çok şanslı bu çinliler ya:D altarnatif çok biz burda hergün öğlen olunca mağzada dayımla ne yicez die düşünüp duruyoru :D
   
  Ümit= Bknz; “Ruh Hastalıkları belirtileri”

 2. Caner Öncel dedi ki:

  Ben sana ruh hastası diyerek bir de ruh hastalarından tepki almak istemem şekerim, sen ruh hastalıkları üstü bi kimsesin.

 3. umtcvk dedi ki:

  zor azizim sorma
  lan bu arada ayın sonu geldi lan? birde şubat 31 değil 28 çekiyo lan :S ayın sonu daha da çabuk geldi lan:s Napcaz be kamil….?

 4. zac_i_e dedi ki:

  milyarlarca adam var napsınlar yiyecek mi yetişir onlara. ne bulurlarsa yiyolar işte :D afiyet olsun demek düşer bize :D

 5. sinan dedi ki:

  hamam böceği gerçekten hoş olurdu böle simit gibi kıtır kıtır :D

 6. Caner Öncel dedi ki:

  Sinan… Bitirdin beni Sinan, düşünce çöllerinde susuz kaldım Sinan… Bunlar övülmek için değil “ıyy ne iğrenç şeylermiş” felan demek için burda Sinan.

 7. umtcvk dedi ki:

  =)) balık ekmek yerine ii bir altarnatif olur eminn önünde böcek ekmek gelll vatandaş gell=)) eminöünnde olmasa bile böle daha varoş kesimlerdeolabilir=))
  mesela bir ekmek fırının hemen yanında bir eyr tutup malzemeyi beleşe getirebilirsin=)  ee devir ekonomi tasarruf devri kaç paradır o böceğin kilosu biliyomu sen?

 8. Hyperend dedi ki:

  of ya bu ne yemek yemekten soğudum valla..
   
  ıyyy iğrenç ötesi.. yabani insanlar…

 9. HOTCHE dedi ki:

  Aslında blinçaltında seni bu böcek yiyaaalaa olayından soğutan durumu ikimizde çok iyi biliyoruz Şekerim.. “Bööyle bööceğe yicek gibi bakıyaa” diyen kız bizi çok fena kandırdı.. Böceğe karşı bi sempatimiz varsada artık kalmadı.. :)

 10. hacer dedi ki:

  aman allahım ya bok bulsalar onu yer bunlar ya bütüm pislikler bunlrdan çıkmış kurban olıyım ben yaprak sarmama mercimek çorbama

 11. esra dedi ki:

  öğğğğ aman Allahım ölcem ya bööğğğ ne iğrenç bu japonlar bazen balkonda falan karafatma görüyorumda korkup annemi çağırıyorum adamlar yiyo ya yuhhh

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir