Böcek Yiyenler


Ne kadar saf, duru ve buram buram Anadolu kokan bir başlıkla giriştim bu yazıya. Oysa “Allah’ın cezası Çinliler” veya “Yiyin de boşaltamayın emi” gibi kötü niyet belirten veya esefle kınayan bir başlık da gayet iyi giderdi, kalbim temiz benim.

Friend’lerimin feedlerinde mi rastladım nerde rastladıysam o dakika bu dakikadır hem paylaşım sahibi vatandaşın parmaklarına zeval diliyor hem de kusmamak için kendimi zor tutuyorum. Aslında bünyede kusma güdüsünü tetikleyen esas şey görüntü değil, ses, kafamda canlanan cızırdama sesi… Yeminle söylüyorum bu “yemeklerin” (böağk) yapım aşamasına hasbelkader şahit olsaydım on kaplan gücünde kusar, en yakın motorlu testereye doğru yönelirdim.

Bakınız uyarmadı demeyiniz, içerde işler daha da çirkinleşiyor ve menü daha da iğrençleşiyor o açıdan “Yazının Devamı” şeysine tıklamadan önce bir kere daha düşünün (feed takipçilerinin bu konuda pek fazla seçme şansları yok, kusura bakmasınlar). Hayır o değil de evrende gıda edilmeye müsait o kadar canlı varken neden böcek?

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

11 Yorum

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir