Boğaz Köprüsünde Godzilla dehşeti!

bogaz-koprusu-godzilla-canavar-uzmani
Geçenlerde gündemden uzaklaşmak ve biraz olsun kafa dağıtmak için ev arkadaşım Bünyamin’le birlikte şu yeni çıkan Godzilla filmine gittik. Tabi yine her zaman olduğu gibi Arasta Park sinemalarında. Laf aramızda bu mekanla tanıştıktan sonra diğer sinema salonlarının hiçbiri kesmez oldu, resmen konfor açısından beklentilerimizi yükseltti diyebilirim.

Neyse filmin ilk yarısı bitip sigara molasına çıktığımızda her ikimiz de sinir olmuş biçimde para iadesi istemekten bahsetmeye başladık zira hem sıkıcıydı hem de “Oha, nassı yani?” dedirtecek türden kötü bir sürpriz barındırıyordu. Ayaklarımızı sürüye sürüye girdiğimiz ikinci yarı ise bütün olayı kurtardı. Yoğunlaştırılmış biçimde hem görsel hem de işitsel bir şölen hazırlamış amcalar. Bir de bizim bulunduğumuz 5 numaralı salonda dolbi dijital sörraund hiper bilmem ne ses sistemi varmış, ağzımız açık izledik çıktık filmi.

İlk yarısında sıkılp ve hatta esas oğlan ile ilgili biraz moraliniz bozulup, ikinci yarısında ise sizi memleketin iğrenç, kokuşmuş siyasi polemiklerinden uzaklaştırıp deşarj olmanızı sağlayacak bir film arıyorsanız Godzilla’yı tavsiye ederim.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

1 Yorum

  1. ahmettatar dedi ki:

    Canavar uzmanı nedir ya..:))

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir