Boğaziçi Redüktör


Boğaziçi Redüktör geniş ürün yelpazesi ve stoklarıyla sanayi sektörünün bir çok kesimine hitap eden, sektörün ihtiyaç duyduğu hemen her tip redüktör talebini kalıcı ve sağlam çözümler ile karşılamak üzere çalışmalarını sürdüren köklü ve öncü kuruluşlardandır. Kurulduğu 1997 yılından bu yana sürekli gelişen vizyonu ile kalite anlayışından taviz vermeden faaliyetlerine devam etmektedir.

Boğaziçi Redüktör, kapsamlı olarak stoğunu tuttuğu; helisel dişli redüktörler, sonsuz vidalı redüktörler, ayna mahruti redüktörler, mekanik/kayışlı varyatörler ve ayrıca vibrasyon motorları, elektrik motorları, manyetik frenler, hız kontrol cihazları ve boryağ pompaları gibi ürünlerin satışı ile Türk Sanayiine hizmet vermektedir.

Boğaziçi Redüktör‘ün toplam kalite anlayışı çerçevesinde müşteri memnuniyeti odaklı hizmet ilkesi, sürekli gelişen ve yenilenen bir organizasyon olmasına büyük katkı sağlamıştır. Portföyündeki geniş ürün yelpazesi ile; küçük, orta ve büyük ölçekli firmalardan uluslararası firmalara kadar en yeni teknoloji ile her zaman kaliteli ürün ve hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini uygun fiyatlarla hatasiz ve gecikmesiz biçimde karsilamak, mevzuata uymak ve firmanın rekabet gücünü arttirarak büyüme ve gelismesini sürekli kılmak temel hedefleri arasındadır.

Redüktör fiyatları, redüktörler ile ilgili detaylı fikir alışverişi ve diğer her türlü teknik bilgi talepleriniz için Boğaziçi Redüktör’ün konusunda uzman kadrosu ile irtibata geçebilirsiniz.

Detaylı bilgi için aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz:
http://www.bogazicireduktor.com

Bu bir reklamdır

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.