Bostancı Kozyatağı Halı Yıkama

Bostancı Halı Yıkama olarak sizlere en uygun ve kaliteli hizmetleri vermeyi amaçlıyoruz. Ayrıca Mecidiyeköy bölgesinde halı yıkama hizmetleri vermekteyiz. Firmamız tarafından verilen tüm hizmetler son derece hijyenik ortamlarda ve müşteri istekleri itinayla göz önünde bulundurularak sağlanmaktadır.

Bostancı ve Kozyatağı ve bölgesindeki yerleşim alanlarının halı yıkama işlemlerine müsait olamaması ve genellikle çalışan hanımların bulunması dolayısı ile kozyatağı halı yıkama servisi bu tür hizmetlere ihtiyaç duyan bölgelerimiz arasında yer almaktadır. Ayrıca tüm detaylar incelendiğinde evde halı yıkama imkanları bulunuyor olmasına karşın uzman bir firmadan destek almak çok daha verimli sonuçlar elde edilmesine yardımcı olur.

Firmamız tarafından yapılan araştırmalarda ev ortamında yıkanan halıların hijyenik açıdan derinlemesine temizlenemedikleri görülmüştür. Ev kullanımı için üretilen halı yıkama makinelerinin sağladıkları temizlik genellikle sadece yüzeysel olarak kalmaktadır. Özellikle küçük çocukların bulunduğu evler için tam anlamıyla temizlenmemiş olan halılar çeşitli hastalıklara davetiye çıkarabilmektedir.

Bostancı halı yıkama firması olarak bizler derinlemesine temizlik ve hijyen için en kaliteli ve en son teknolojik ekipmanları firmamız bünyesinde bulunduruyor, profesyonel ekip arkadaşlarımızla her tür ihtiyacınıza karşılık verebilmek üzere çalışıyoruz.

Halı yıkama konusunda daha detaylı bilgi almak üzere aşağıda yer alan bağlantıyı inceleyebilirsiniz:
Halı nasıl yıkanır – http://www.haliyikamaservisi.com/hali-yikama/

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

3 Yorum

  1. Cemal dedi ki:

    Genelde evinde hali dahi olmayan olsa da yıkandığında halısını tanıyamayacak olan insan gruplarının takip ettiği bir blogda halı reklamı gerçekten enteresan olmuş. Sadece bu açık görüşlü tavrından dolayı bir gün halım olursa halıları yıkamak için buraya götüreceğim.

  2. engin dedi ki:

    canercim konuya koymuş olduğun resimdeki halıların sağ tarafındaki halı yaycıbedir halısıdır. eğer, gerçek yün kullanılıp kök boyası ile boyanmışsa ve el dokumasıysa çok çok değerlidir. elinde olan varsa sakın bu halıyı yıkamaya vermesinler ciğerlerine ateş düşer :))

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir