Boy uzatma ameliyatı nasıl yapılır?

Uyarı: Bu video ileri derecede “Oha lan, insan çocuğuna bu yapılır mı?” türü reaksiyonlara sebep olabilecek görüntüler içermektedir. İzlememeyi tercih edebilirsiniz, sonra vay efendim ben bilmiyordum demeyin.

En son yeni çıkan jQuery eklentilerine bakıyordum. Oradan freymvörkler, temalar, Arif’in Mençıstır’a attığı gol falan derken Miş Miş de Muş Muş şarkısının esasen İsrail asıllı bir kadından çalındığını öğrendim. Yolum nasıl oldu da bu videoya düştü inanın ben de bilmiyorum. İnternet gerçekten garip bir yer.

Şunu sormak istiyorum: Bu nedir arkadaş? Boy uzatma dedikleri mevzu için gerçekten de insanın kemüğüne hiltiyle, matkapla böyle dalınıyor mu? Veya ben hep uzun boylu olduğum için belki anlayamayabilirim ancak uzunluk gerçekten de tüm bunları göze alacak kadar içtenlikle istenilecek bir olay mıdır? Ne bileyim dolmuşta ayakta seyahat edilemeyen, toplu taşıma araçlarında hep öndeki koltukta oturan lavuğa “Şşş birader az öne kaydır şunu” denilen ve dolayısıyla sürekli kavga etmeye hazır bulunulan, adam akıllı pantolon, gömlek, kazak giyemediğiniz bir dünyadan söz ediyoruz. Otobüs ayırmadan her koltukta bacak bacak üstüne atabildiğiniz, bütün mağazalardaki bütün ürünlerin üzerinize göre üretildiği, bütün otomobillerde rahatça seyahat edebildiğiniz bir dünyayı, üstelik kemiklerinizi çatır çutur kırdırıp aylarca eziyet çekerek bunun için terk etmeye çalışmak biraz garip değil mi?

Sebebi ne olursa olsun bence hiç kimse bu eziyeti göze almamalı. Matkapla deliyorlarlar lan matkapla! Baya böyle çanak anten monte eder gibi bir de çubuk mubuk sokuyorlar. İçim bir garip oldu yemin ediyorum.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir