Bu kaçıncı hack Mynet?

mynet-hackedBiz bıktık usandık senin hacklenme haberlerine rastlayarak tebessüm etmekten, sen bıkmadın hacklenmekten yahu. Bu sefer de bir kaç lamer http://depo.mynet.com adresini hacklemişler. Güvenlik sistemin bu kadar mı yetersiz Mynet? Aslında doğru soru şöyle olmalı; bir güvenlik sistemin var mı Mynet?

Biliyorum iğrenç gelebilir fakat sevmediğim kurumların bu gibi yollarla zarar gördüğünü görmek haset dolu benliğimi garip bir şekilde mutlu ediyor. Yanlış anlaşılmasın elbette kimsenin ekmeğiyle oynanması hoşuma gitmez “aman mynet batsın” gibi bi düşüncem de yok fakat kullanıcıyı hiçe sayan salak saçma yapısı ve “yalan haberler yapayım, çıplak kadınlardan prim sağlayayım, mümkün olan her noktaya reklam yerleştirip aşırı derecede para kazanayım da gerisi d*tüme kadar” zihniyetiyle hala Türkiye’nin önde gelen portallarından biri olmasından nefret ediyorum.

27 Temmuz 2009 tarihli Mynet  hack ekran görüntüsü:
mynet-hacked

Evet bilgisayar tarihi benim de dikkatimden kaçmadı, bilemiyorum belki de ekran görüntüsü alan elemanın tarihi 1 ay geridir (ne alakaysa) bana ne canım ben de Plus Bilgi isimli web sitesinin yalancısıyım.

Kaynak:

http://www.plusbilgi.net/mynet-depo-hacklendi.html

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

5 Yorum

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir