Bu kol saatini istiyorum: Devon Steampunk Limited Edition


Yemin ediyorum dijital falan değil tamamen mekanik teknolojinin insanıyım. Hatta teknolojinin salt mekanik cihazlar üzerinden ilerlediği paralel bir evrende yaşamayı çok isterdim.

Bu bir kol saati, sınırlı sayıda üretilmiş ve fiyatı 25.000 dolarmış. Birileri bulsun bu saati bana getirsin n’olur, elimdeki tüm parayı vermeye hazırım. Hatta bankadaki altın hesabımı bile bozdururum (0.29 gramdan nerden baksan 29 TL’lik altınım var).

Siz aletin diğer resimlerini incelerken müsadenizle ben yoksunluk hissini ızdıraplı ve histerik biçimde hissetmek üzere köşeme çekilmek istiyorum. Devlet Baba bende niye yok?..

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

34 Yorum

 1. macit

  valla ben de saat hastasıyım 🙂 çıkarsa bildir sitenden alırım ben de ama iç aksam falan çalışcak yoksa takox gibi durcaksa neyleyim 😀

 2. anadolu

  valla kardeşim sen mekaniğin hastası olabilirsin ama saat merağı olanlar bilir, saatlerde mekanik dedin mi şöyle çok bin dolarları gözden çıkarıyorsun. 🙂

 3. Bilgehan

  Bu verdiğin resimler 3D çizim programından alınmış renderlar. Yazdığın şekliyle arattım görsellerde yine senin veerdiğin resimler ve benzerleri çıkıyor. Gerçekte böyle bir saat var mı?

 4. Korhan

  25bin mi? 250 tl olsa yine almam 😀 hani zengin olup galeyana gelip alsam şöyle olur heralde, biraz gözlerin kenarları mor bi vaziyette:

  -pardon saatiniz kaç?
  +yi yi yirmi beş min dolar
  -?

 5. Whıte Devıl

  İnsanların beyın gücüyle yapamayacakları hiçbirsey yok…Gercekten cok büyük bir makınanın milyonkere küçültülmüş hali gibi duruyo.. Bakarken saatin mekanızmasına kendimi onu kolumda tasıyabilecek gibi görürken bianda saatin üstünde gezınen karınca gibi hissettim 🙂 Belkide kafamın güzelliğinden öyle hissettim ama bu kadar yorum yapıldıgına göre bircok kişi tarafından aynı görünüyor heralde.. 😀

 6. Ozan Karadağ

  tam dijital olduğunu haber vericektim, yorumda öğrendiğini gördüm. mekanik cihazlar 25 binden fazla eder, arkadaşın yolladığı harry winston mekanik bi cihazdır, markayı bilmeyene zaten sığır muamelesi yaparım. peki bu saatin mekaniği yapılır mı? eğer kasasını halledebilirsem ben kendi saatçime yaptırmayı planlıyorum bu saati, kasa için replika bekliyorum, çıksın mekaniğe dönüştürtücem.

 7. uğur

  HUBLOT M05 birde buna bakın ferrari için motor şeklinde tasarladığı saat alacak olanlar için rivayete göre hali hazırda garajında 2-3 tane ferrarisi+ yeni alacağı Laferrari modeli+300bin tl ödemesi gerekiyormuş..hassiktir ölelim lan :))) Devonda fena değil içi çalışmasın saati göstersin yeter futuristik görünüşü yeter bee yaaw lan ne hava atılır bununla ahahaah amk zenginin parası züğürdün çenesini yorarmış derler ya biz yaşıyormuyuz laaaa replikasını duyan gören varsa haber versin sırf görünüşü için alırım…

 8. Adem kaçar

  Saat Full bütün özellikler aktif tavsiye ederim alınacak saatlerden biri
  Ama şunu da söyleyeyim Bvlgari carillion modellerine bakın (Daniel Roth) un yaptıklarına ozellikle

 9. Hüseyin

  Bana yurt dışından aynısı hediye geldi. Ağır olduğu için kullanmıyorum. Şuan kutusunda duruyor. İlgilenen varsa satabilirim.

  Facebook: Muhammet Hüseyin Esin

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir