“Bu ne biçim assolist?”


Şimdiki gazetecilere kızıyoruz ya, kızmayalım. Meğer adamlar yontula yontula anca bu kadar olmuşlar. Hayır anlamadığım Seda Sayan bu adamlara en fazla ne yapmış olabilir de bu kadar açık bir nefretle çekiştirmişler, “Nereden geldiği ne olduğu belli olmayan bazı kadınlar” nedir ya? Hayvan herifler.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

1 Yorum

  1. macit dedi ki:

    iyi de caner sen neden bu kadar sinirlendin ki :) magazinciler her zamanki magazinciler… bazen de insanların hayatlarına malolan magazinciler… ör. lady diana’nın ölümü

  2. Nesrin dedi ki:

    Siz Seda Sayan’ın avukatı mısınız? Günümüzde Türk müziği’nin ne hale geldiğini görüyoruz. Bu bayalığın temelleri de taa o zamanlarda atılmış. Behiye Aksoyların Zeki Mürenlerin assolist olduğu bir ortamda, bir anda bu kadar yetersiz, görgüsüz ve pervasız insanların, kişisel ilişkileriyle(!) önemli yerlere gelmesi hazmedilememiş. Tabi bizler alıştık, daha doğrusu alıştırıldık ekranları dolduran vasatlara. O zamanlar insanlar hala yadırgayabiliyormuş. “Arkamda sevgilim var, beni çalıştıracaksınız” diyen bir kadına gül dağıtacak halleri yoktu.

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir