Bu sefer bizim binada yangın çıktı


Birileri bize bir tür mesaj mı vermeye çalışıyor anlamadım ki. Daha karşı binadaki yangının kırkı çıkmadan bizim binada yangın çıktı. Zemindeki elektrik panoları aşırı yüklenmeden alev almış, koca binayı yanık plastik kokusu sardı ama Allah’tan kimse zarar görmedi.


Bundan sonra ofise giderken “Yangın olur biz yangına gideriz” şarkısını söyleyesim var. Aynı muhitte bir hafta içinde iki yangın çıkması çok enteresan.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

20 Yorum

 1. Mehmet Çelikkaya

  Teşhis ve çözüm için çok uzağa bakmaya gerek yok. http://www.egonomik.com/2011/01/buyuculer-de-reklam-yapabilir-medyum-halit-buyucu-geldi-haniim/ Sloganımız Okuyan ve Okunan Türkiye :)
  (
  Dipnot:
  Sanırım bu yangınlar sizin ateşi sevişinize bağlı ortaaam… ) :D

 2. Bizimakin

  geçmiş olsun Caner :)
  bu arada okuyunca fark ettim simitçi harbiden orada :D acaba yangınlar adamın işini arttırıyor mudur kalabalık filan :)

 3. ahmettatar

  Eğer karşı binadaki yangında aynı sebepten kaynaklandıysa bence civardaki elektrikçilerden yahut sayaçları yenilemek istediğini daha önce belirten elektrik kurumundan şüphelenilmeli..:) Bina da güvenlik sistemi varsa son 5 günlük kamera kayıtlarını incelemenizi tavsiye ederim kundaklama resmen bu eğer birisi panoları kurcaladıysa..

 4. Onur

  ”Yangın dolabı açılırsa ne olur? Yang kızar” esprisini yapmayacam tabiki de,geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.Muhakkak bir mesaj veriliyordur.Azrail işlerini planlı yürütür :D

 5. Sonkan BAYRAKTAR

  Caner, simitçi bloguna girip yazdıklarını gördükten sonra yangını simitçi çıkartmasın

 6. Şenol Şengül

  Caner simitçi’nin ahını aldınız gibime geliyor,her ne hikmetse ateş bu aralar etrafınızda dönüyor. Korkarım sonunda sakata gelmeyin,geçmiş olsun.

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir