Bu tür animasyonlar hazırlayabilecek birilerini arıyorum


Yemeksepeti.com’u bu güzide çalışmasından ötürü tebrik ediyorum, Serdar Ortaç’ın herhangi bir şarkısının (hepsi birbirine benzediği için) kötü bir taklidi gibi duran şarkıda iş yok fakat düşünce güzel.

Gelelim bu videonun burada yer alıyor olmasının esas sebebine: Aranızda buna benzer animasyonlar hazırlayabilen (aynı tekniğe sahip olmak zorunda değil) ve referansları arasına yeni, profesyonel işler eklemeyi düşünen yetenekli arkadaşlar varsa benimle iletişime geçebilirlerse çok sevinirim. Anlaşabilirsek uzun vadede birlikte çalışabiliriz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

11 Yorum

 1. Erdem

  İlk başta animasyonu hazırlayabilecek “biri” dediğinizi sandım ve bu animasyon “biri” ile değil birileriyle hazırlanır, tam bir ekip-ajans-kreatif grup işi olmuş diyecektim.

  Günümüzdeki grafikle alakalı ilan verecek kişilerin gözünden bakacak olursak, “Bu film ne programla yapıyor abi?”.

  “Afterla yapmışlardır olum, after bilen adam arayalım en iyisi.” diyeceklerdir.

  Yapılan işin ne teknikle ve ne programla yapıldığından ziyade işin fikir kısmına, konsept kısmına bakarım. Bu filmin sanat yönetmenliği yapan, japon animelerinden batı warner bross’a kadar nickelodeon kanalına kadar izlemiş ve bu görsel deposunu yaratıcılığa dönüştürmüş bir kişi olması gerekiyor.

  Çok başarılı buldum, en az 3-4 kişiyle 4-5 haftada çıkacaktır bu film. Ve tahmini müşteriye satış bedeli 20.000 TL’nin üzerinde olacaktır.

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir