Bülent Ersoy’un dramı


Vay arkadaş bu manzara karşısında resmen nutkum tutuldu, ne diyeceğimi bilemedim. Demek medya o zamanlar da gündem yaratmak içün “elle sarkıntılık” eylemini teknik açıdan mümkün olmasa bile “tecavüz” olarak nitelendirebilecek kadar yalancı, aynı karede kendisiyle çelişen ifadeler kullanmaktan çekinmeyecek kadar pişkinmiş.

Bülent Ersoy’un triplerine ise yorum yapmaya çekiniyorum. Nedense kendisinin çıplak elle adam öldürebilme potansiyeline sahip olduğuna inanıyorum. Hatta bunu düşünce gücüyle bile yapabilir.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

6 Yorum

 1. Emre

  “SANATÇI”  baygınlık geçirmiş.
  Caner bi başlık açsan benide aydınlatsan. Sanatçı kimdir, kime denir ve Türkiyede bu tanıma uyan Sanatçılar kimlerdir. Popçular sanatçımıdır? vs vs vs. Her kamera gördüğünde 90a çakılacak gol müş gibi atlayıp “Biz sanatçılar” diye laflarına başlayanlar sanatçımıdır? Çok uzar agacım bu konu, sen açma en iyisi :p

 2. Kaiser

  gecerken tecavüze ugramis ne var bunda :D
  ya ugramasaydida yapmaya kalksaydi buda bir seydir sonucta
  taciz yazsalar tamamda tecavüz harbiden cok salakca olmus
  konu bülent ersoy olunca olay dahada salakca bir durum almis dogrusu :D

 3. Mehmet

  Biraz önce dinliyodum; “Sensiz cennet bile sürgün sayılır” diyordu şarkı… Hani bi benzetme yapmak gerekirse diyorum; “Bülent Ersoy’u ellemek tecavüz sayılır” mı acaba??? Ondan mıdır ki gazete tecavüz yazmıştır belki…! Kaldı ki; resimler şüphe götürmeyecek şekilde(!) tecavüze uğradığını kanıtlar gibi sanki… ;)

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir