Can sıkıntısı…

can-sikintisiNe yapsak?.. Bir sürü iş birikti ama elim bir türlü varmıyor, projeler gözümde büyüdükçe büyüyor. Belki de bu işleri elden çıkarttıktan sonra alacağım ödemelerin tam anlamıyla hiç bir borca tekabül etmeyecek oluşu canımı sıkıyor. Eskiden ne güzel üçyüz beşyüz demez can havliyle asılırdım fişek gibi bitirirdim işleri. Zaman mı değişiyor ben mi bilemiyorum. Soğuyor muyum lan yoksa ben bu tasarım işlerinden? Yahu elalemde de para yok ki eskisi gibi, herkesde bi kriz, bi parasızlık… Ne diyim cümleten sonumuz hayrolsun.

Bak elimde satılık domainler var eğer ilgileniyorsan: www.googlesayfalari.com, www.googlesiteleri.com öyle aman aman bişey de istemiyorum, kart borçlarını karşılasın yeter :D

Hadi birileri çıkıp bana “Caner şunu yap harbi fevkalade zevkli bi’şey… Hem oturduğun yerden eğleniyosun hem para kazanıyosun hem de sağlığından olmuyosun!” desin. Nasıl? Bu dünyada öyle bi’şey yok mu? Ben dünyaya yanlış zamanda gelmişim azizim tam geçiş dönemi, ya bi 100 yıl önce ya da 100 yıl sonra gelecekmişim ki…

Beğenmediysen bunu dene: ??? ???? ????? ??????, ??? ??????, ???? ? ?? ????. ???? ????????? ??? ??????????? ???, ??? ? ????, ? ????, ???? ??? ?????????????. ? ?? ??? ??? ?????????, ??? ?????????? ? ??????????????? ??????? ? ??????????? ?????? ??? ????????. 

Sevmedin mi? Peki ya bu: ??? ??? ?????? ? ????? ???? ?? ??? ?? ????. ??? ??? ????? ??? ?????? ??? ?? ??? ? ??? ???? ??? ??? ?? ?????????. ?? ??? ?????? ?? ???? ????? ????? ????? ?? ????? ???????? ???? ?? ?????.

Hala olmadıysa: ??? ?? ???, ??? ??? ???? ????? ?? ???? ???? ?? ?? ??? ??. ??? ??? ???? ?? ??? ???? ??? ???? ?? ?? ????? ?? ??????, ???? ??? ?? ??? ???? ???????. ??? ??? ?? ???? ??????????? ??? ????? ???? ?? ???? ???? ??? ??? ???? ????? ???? ??, ??????.

Aha bu da son: ?????????????????????????????????????????????????????????????????????

Sıkıldım ben ya…

Metinlerin Türkçesi: Ben gerçekten çok sıkıldım, ne yapsam ne etsem bilmiyorum. Eğer sen de bu cümleyi translate edecek kadar malsan ben sana ne diyim bilmem. Bi de merak ediyorum ne olacak bu antarktikadaki fokların hali? Sevgiler şekerim.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

1 Yorum

  1. şeyda dedi ki:

    off caner yaa ben de aynı dertten muzdaribim .heralde çağın hastalığı bu buhranlı ruh haliyatı :( parayı hiç sevmiyorum ama onsuz da bi şey olmuyo maalesef :( inşallah bu kötü günlerimde olduğun gibi iyi günlerimde de yanımda olursun :)

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir