Canlı TV İzle

canlitvizle
Televizyonlar çok uzun süredir yaşamlarımızın vazgeçilemez unsurları oldular. Sabah kalkar kalkmaz ilk yapyığımız işlerden biri televizyonumuzu açmak olur. Kimimiz haberleri izlemek isteriz, kimimiz ise belgesel. Çocuklar çizgi film, ev hanımları ise kadın programları seyrederek güne başlar. O televizyon sabah açılır ve çoğu zaman ev sakinlerinin alışkanlıklarına göre gece uyurken kapatılır.

Bu denli televizyon bağımlılığının aile bağlarımız üzerinde olumsuz etkileri olduğu da tartışılmaktadır. Uzun süre Tv izlemeye bağlı bir yaşamın aile bireyleri arasında kopukluklar yarattığı savunulur. Tv seyrederken aile bireyleri sohbet edemez, sorunlarını konuşamaz ve tartışamaz hale gelir. Kısacası tüm zamanımızı alır televizyonlar.

Bu sorunun ortadan kaldırılması için yapılması gereken yegane iş zaman zaman televizyonun kapatılıp aile bireylerinin sohbet etmesi için zemin hazırlanmasıdır. Seyretmek istediğiniz dizi veya film bu ana denk gelirse üzülmeyin, daha sonra uygun olduğunuz bir zaman canlitvizle.com‘un sunduğu canlı tv izleme imkanıyla sevdiğiniz programı istediğiniz zaman seyredebilirsiniz.

Canlı tv izlemek için sitemizi mutlaka ziyaret ediniz. Bu vesileyle aile bağlarınızda kopukluk oluşmasına fırsat vermemiş olabilirsiniz.

Bu bir reklamdır

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

2 Yorum

  1. fikret dedi ki:

    Uzun zamandır takip ediyorum yazılarını Caner. Fakat kanayan bir yaraya daha parmak basmanı bekliyorum. Artık birçok sitede video izleyemez olduk. Acayip bir reklam furyasıdır gidiyor. Bir haber videosunu izlemek için 30 saniye beklemek zorunda kalıyoruz. Reklamlar artık bıkkınlık getirdi. Eskiden X işareti çıkar kapatırdık artık onuda kaldırdılar. Bu konuda detaylı bi yazı bekliyoruz.. Kolay Gelsin. YALOVA’dan sevgililer.. HABERCİ GAZETESİ

  2. Canlı tv dedi ki:

    Bu canlı tv sitesi gerçekten güzelmiş. Paylaşım için teşekkürler..

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir