Cansever’in geçirdiği inanılmaz evrim ve dünya standartlarındaki harika parçası: Hey Denysha

Şu anki hislerimi tarif edebilmem mümkün değil. Birilerinden, Niv York’taki Özgürlük Anıtı’nın altına Beyti Kebap Salonu açıldığını veya ne bileyim İzmit’te artık kazı çalışması yapılmayacağını duysaydım ancak bu kadar şaşırırdım. Müzisyenlerin tarz değiştirdiklerine bir çok kez şahit olmuşuzdur ancak bazı istisnalar dışında bu girişimler genellikle hüsranla sonuçlanmıştır. Cansever de bu parçayla tarz değiştirmiş gibi görünüyor fakat onunki gerçekten eşine az rastlanır türden olmuş. Küçük bir kitleye hitap eden ağlamaklı arabeskçi Cansever gitmiş, yerine Pitbull’un düet teklif etmek için telefon numarasını çoktan araştırmaya başladığından emin olduğum bambaşka bir Cansever gelmiş. Trainer mi indirmiş, konsola hile mi yazmış ne yapmışsa 6 dakikalık bir video klip ile resmen level atlamış. Şarkıyı da klibi de çok beğendim gerçekten.

Bu arada klipteki şu eşek sıpasını bulun bana getirin lütfen. Birkaç gün besleyeyim sonra sahibi kimse geri veririm. Bu nasıl bir sevimliliktir böyle ya, Allah nazarlardan saklasın bir an için kız babası olmak istedim. (“Bir an için” diyorum bak, öyle gelip geçici bir heves yani olay yine evlilik mevzusuna bağlanmasın lütfen).

Eeeey ooooo! İmama inat(!) aşa iraakelelaa…

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

11 Yorum

 1. hacı ökkeş dedi ki:

  okul otobüsünü süren tarkan mı ?

 2. Bünyamin AKÇAY dedi ki:

  Latin ile hint arasında kalmış, Yazık lan.
  Hayır; mix yapılır da bu ne abi ya!

 3. mustafa dedi ki:

  abi kadın tipten ve mimiklerden fail olmuş ama bi hoca tutsa tip-mimik hareketlerini düzeltse tutar.

 4. Muhammet dedi ki:

  klip iyi de, şarkı kulaklarımı paslandırdı…

  bu arada hangi eşek sıpasını diyorsun Caner? :D klip eşek sıpası kaynıyor da.

 5. ahmettatar dedi ki:

  Caner NewYork ta vardır kebapçı ya asıl yoksa çok şaşırırım ben şahsen.. Ben bir filmde görmüştüm ya adamın biri Manhattan bulvarından aşağıya salmış hızla araba sürerken bilmem ne kebapçısı diye bir tabela gördüğümü hatırlıyorum vallaha ki bence çok büyük avmlerde falan da muhakkak açmıştır bizimkiler açmamışlarsa kalk gidip açalım yazık günah adamlara hotdogla hamburgerle çin yemeğiyle nereye kadar aga.. Bu Cansever asker türküsü söyleyen kadına benzer birşey değilmiydi tam erkek gibi olmuş kim prodüktörlük yapıyor kim para yatırıyor buna anlamadım ki bunca sene.. Ne yetenekler heder olup gider millet gider olur olmaz adamların elinden tutar bu müzik piyasasını hiç anlamıyorum ben..

 6. Veysel dedi ki:

  Bu şarkıyı bir zenci söylüyor olsaydı şuanda dünya bu şarkıyı dinliyor, dünyada müzik listelerinin en üstünde yer alırdı. ( :

 7. Halil dedi ki:

  şu fılaş tivi programlarındakilere de bi el atılsa ne güzel olacak arkadaş :)

 8. Hasan dedi ki:

  Çocuğun gifini yaptım fakat boyutu fazla oldu nasıl olduysa.

  http://k1310.hizliresim.com/1g/3/t7tf3.gif

 9. bymfy dedi ki:

  Bize bunlarla gelin. :) Çohtada güzel olmuş.

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir