Cartel – Bugünkü Neşen Cartel’den albümü kazananlar belli oldu

Hostinger


Cartel albümü hediyeli yarışmamız 25 Mart günü random.org sitesi üzerinden gerçekleştirdiğimiz çekilişle sonuçlandı ve kazananlarımız belli oldu.

Bugünkü Neşen Cartel’den albümü kazananlar:
Efe Dinçer / İzmir
Aykut Subaşı / İstanbul

Kazanan yarışmacılarımızın hediyelerini güzel günlerde kullanmasını diler, tüm katılımcılarımıza gösterdikleri ilgi için teşekkür ederiz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

6 Yorum

 1. Efe

  mutlu oldum :) teşekkürler ;) adres bilgilerimi mail ile gönderdim ulaştığına dair bir bilgi almadım, hediye elime ulaştığıda fotosunu çekip atarım twitter’a falan :) kolay gelsin iyi çalışmalar ;)

  • Caner
   Yazar

   Evet Efe adres bilgileri ulaştı yoğunluktan kargoya verme fırsatım olmadı bunun için özür dilerim, bugün gönderiyorum nasipse :)

 2. Efe

  kargo biraz önce elime ulaştı ancak 7.5 lira istendi, kargo ücretinin tarafımdan ödeneceğini bilseydim katılmazdım çekilişe zira albümün parasını ödemiş gibi oldum, çekiliş detaylarında bu tür şeyleri de belirtirsen daha profesyonel olur Caner, yine de teşekkürler.

 3. Caner
  Yazar

  Kargo ücretinin sizden istenmesine, ücretin bu kadar fahiş olmasına ve daha ziyade olayın eğlenceden çıkıp mağduriyete dönüşmesüne gerçekten çok üzüldüm oysa hem sana hem diğer arkadaşa uzaktan kahve ısmarlamak gibi bonus jestler yapmayı düşünmüştüm.

   

  Daha önce de söylediğim gibi kargolar biraz yoğun bir zamanda gönderildi ve istemeden de olsa böyle bir durum oluştu (ki şimdiye kadar düzenlenen yarışmalar arasında bu ilk defa oluyor). Bu durum için hem senden hem de diğer arkadaştan tüm samimiyetimle özür dilerim. Yine de ben olsaydım seninki gibi kırıcı bir yorum yapmazdım.

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir