Çelik raf sistemleri: Raf Grup

Raf sektöründe 1994 yılından bu yana faaliyet gösteren Raf Grup, müşterileriyle kurduğu karşılıklı güvene dayalı uzun süreli ilişkileri neticesinde hızla büyümüş ve günümüzde sektörün öncü firmalarından biri haline gelmiştir. Bünyesinde çalışan uzmanlar ve sahip olduğu modern ekipmanlar sayesinde her geçen gün kendisini daha da geliştiren Raf Grup, depolama alanları ve istif malzemeleri gibi konularda rakiplerinden bir adım önde olmayı başarmıştır.

Raf Grup müşterilerine depolama ve istif alanlarına yönelik ihtiyaçlarını karşılamak üzere çok çeşitli çözümler sunmaktadır. Ücretsiz keşif ve projelendirme hizmetleri ile belirlenen özel ihtiyaçlar yine özel üretim ürünler sayesinde karşılanmaktadır. Arşivleme ve depolama sistemlerinde daha geniş bir kullanım alanına imkan sağladığı için tercih edilen çelik raf sistemleri, geniş ürün yelpazesi ve çeşitliliği nedeniyle aradığını bulmakta zorlanan kullanıcılara özel depo raf sistemleri ve daha çok ağır yükler taşımak üzere özel olarak güçlendirilmiş, “Rack sistem” olarak da bilinen paletli raf sistemleri ile her türlü müşteri ihtiyacına kolaylıkla cevap verebilmektedir.

Raf Modelleri

  1. Çelik Raf Sistemlerli
  2. Depo Raf Sistemleri
  3. Paletli Raf Sistemleri
  4. Çelik Raf Asmakat Rafları
  5. Kumaş ve Askılık Raf Sistemleri
  6. Raylı ve Arşiv ve Depo Raf Sistemleri

Depo tasarımı ve projelendirme gibi kurumsal ihtiyaçlara yönelik çalışmalar da sürdüren Raf Grup ve detaylı ürün yelpazesi hakkında daha fazla bilgi almak için http://www.rafgrup.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir