Cepde: Mobil teknoloji portalı

Mobil teknolojinin en önemli yapı taşlarından olan cep telefonları ve tabletler, en önemli iletişim, iş ve eğlence araçları olarak hayatımızın vazgeçilmezleri arasına girmiş durumda. Mobil teknolojinin her geçen gün gelişme göstermesiyle beraber artan uygulama sayısı ile cihazların kişiselleştirilmesi ve sıklıkla kullanılan eğlence araçları haline dönüşmeleri her geçen gün yaygınlaşıyor. Cepde.net sitesi bu alanda dikkat çeken; oyun, tema, duvar kağıdı, melodi ve programları bir araya getirerek mobil cihaz kullanıcılarına hitap etmeyi amaçlayan bir web sitesi.

Özellikle günümüzün en popüler işletim sistemlerinden biri olan Android için geniş bir oyun içeriğine sahip olan Cepde, kullanıcılar tarafından en sevilen ve popüler olan Android oyunları bir araya getirmiş durumda. Geniş arşivini mobil işletim sistemlerine göre kategorilendirilmiş olan Cepde üzerinde, telefon ve tabletinizle uyumlu içeriği bulmanız için size yardımcı bir araç da var: Mobil cihaz seçim sistemi. Bu sistem ile kullanmakta olduğunuz cep telefonu veya tableti seçerek, doğrudan cihazınızla uyumlu olan içerikleri indirme imkânına sahip oluyorsunuz.

Cepde’nin içeriği sadece mobil yazılım ve melodilerle sınırlı değil. Geçmişten günümüze çıkmış olan birçok cep telefonu ve tablet marka ve modellerine ait özellikleri detaylı olarak site üzerinden erişilebilir durumda, bu cihazların karşılaştırmalarını kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca Türkiye’de ilk defa olmak üzere kullanıcı deneyimi odaklı, kullanıcıların kendi kullandıkları cep telefonu ve tabletlerin incelemelerine yine site aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Dilerseniz siz de kullandığınız cep telefonu veya tabletler için Cepde üzerinde incelemelerinizi paylaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir