Çin süpermarketlerinde neler satılıyor


Efenim siz siz olun Çin’e gidecek olduğunuzda yanınızda mutlaka dolu dolu bir azık torbası götürün. Allah korusun beyaz peyniriniz neyin biter, süpermarketin birine girmek zorunda kalırsınız sonra bu “şey”leri görüp kusarsınız. Gerçi müşterilerden biri gelip mutlaka “bu kusmuk kaça?” diye sorar ama böyle bir işin ticaretini her bünye kaldırmaz. Sevmiyorum şu Çinlileri ya.

Uğur Dündar bunları görürse tüm devreleri yanar adamcağızın.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

7 Yorum

 1. Recep Hilmi Tufan dedi ki:

  Midem falan bulanmadı ama çok acayip ve komik yaa…

 2. Serkan dedi ki:

  Adamlarım besin kaynaklarına bak ya..

 3. zac_i_e dedi ki:

  hacı uğraşma adamlarla yiter yaa :D

 4. Serkan dedi ki:

  en alttaki donlu dallamada ayrı bir küfür sebebi :D

 5. Keddy dedi ki:

  Yaw bunlar bi ara kedilere dadanmıştı ne oldu?  memleketlerinde normal hayvan kalmayınca garip şeyler yemeye başladılar galiba. Alttaki bi resimde mısır yağı yazıyor ama şişenin üstündeki baskıda balık biçimli bir mısırın tasviri var, ne yapmaya çalışıyo bu adamlar!

 6. ahmettatar dedi ki:

  Caner haksızlık ediyorsun adamlara 2 milyar insan yaşıyor orda düşünsene nasıl bir kalabalık olduğunu insanların yiyecek bulmalarının nasıl zor olduğunu biz tarım hayvancılıkla ilgilenen bir ülke olduğumuz halde bize inekler yurt dışından geliyo sadece 70 milyon insana bile yetmiyor üretebildiklerimiz düşünsene adamlar 2 milyar insana nasıl yetiştirsin..?? Artık ne bulsalar yiyorlar onlarda naapsınlar hep prinç yemektense arada bir börtü böcek yemek daha mantıklı geliyor insana hem düşünsene onlar kedileri köpekleri yemeseler bile o kediler köpekler bir şekilde ölüp gidecek ama onlar yediklerinde bir insanın hayatta kalmasını sağlamış oluyor kedi köpek ve bilimum haşerat yani gerçekten bir faydası dokunmuş oluyor insana yoksa düşünsene börtü böceğin kime ne faydası var?? Bence böcekler sadece bizim artıklarımızla beslenseler faydalılar artıkları temizledikleri için şimdi çinlilerde onları yiyince artıklarda tamamen temizlenmiş oluyor.. Allah öyle açlık göstermesin inşallah hiçbirimize ama biz öyle aç kalsak birbirimizi yeriz yemin ediyorum hoş şimdi de yiyoruz ama aç kalsak kemiririz birbirimizin kemiklerini bile.. Tarım dersinde tavuklarda bir hastalıktan bahsettiydi hoca ortaokulda bak o geldi aklıma eğer bir hastalık bulaşmışsa bütün tavuklara ve birinden kan kokusu gelirse tavukların bütün tavuklar önce o kanaması olan tavuğu sonrada birbirini yermiş.. Daybreakers filminin finali vardı ya aynı o sahne gibi düşünsene.. Şimdi o kadar kalabalık bir ülkede açlıktan çılldırmış insanları hayal etsene valla bence müslüman olmasalarda Allah’a şükretmeyi kanaat etmeyi elindekilerle yetinmeyi bilen insanlar.. Ben yiyemezdim onların yediklerini vallahi onlar yiyebildikleri için mütevazi olduklarına inanıyorum ve bu erdemlerinden ötürü saygı duyuyorum onlara en azından Afrika’daki gibi açlıkla boğuşmamak için ellerinden geleni yapıyorlar herşeye katlanıyorlar bence bu bile övgüye değer..

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.