Çin’in evsiz insanlara karşı aldığı “önlemler”


Sokakta yaşayan evsiz insanlar köprü altlarında uyumasınlar diye böyle bir uygulamaya gitmişler. İnsana “insan” muamelesi yapılmayan pislik bir memleket olarak Çin’de doğmadığım için her daim halime şükrediyorum. Hatta moralim bozuk olduğunda kendi kendime “Bi dakka lan, ne güzel Çin’de yaşamıyorum ha” deyip mutlu oluyorum.

Bu adamlardan hiç hoşlanmadığımı tekrar dile getirmeme lüzum yok sanırım.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

9 Yorum

 1. Ahmet dedi ki:

  Ön yargı ile yaklaşmak iyi bişey değil Caner abi..

 2. Caner Öncel dedi ki:

  Şu videoyu izleyip aynı cümleyi tekrar kurmanı rica ediyorum Ahmet:
  http://www.egonomik.com/2012/06/iste-cinlilerin-insan-olmadiklarinin-kaniti-18/

 3. kralizasyon dedi ki:

  Ne kadar acımasızlar.

 4. Ömer dedi ki:

  Oraya o yapıları dikeceklerine ona harcadığı para ile evsizlere ev yapsalardı insanlıktan azıcıkta olsa bir nasip almışlar diyebilirdik.Ama o da yok!

 5. Karahan dedi ki:

  İlk fotoğrafı gördüğümde etraftaki arabaları görmeden sadece yerdekilere odaklanmış, onları çadır olarak düşünmüştüm. Ama çok yanılmışım. Çok yazık…

 6. ,Ahmet dedi ki:

  Abi haklısın ne diyim ama ordada Müslüman insanlar var sonuçta bu soysuzlardan azlar belki ama varlar işte…

 7. can dedi ki:

  Yanlış düşünüyorsunuz, fark ettiyseniz yalnızca otoban çıkışlarına ve köprü altlarına yapılmış. Bunlar evsizler trafik kazaları sonucu ölmesin diye var. Nitekim Türkiye’de de yapılması gerekir çünkü bizde de bu tip kazalar olabiliyor.

 8. Muhammet dedi ki:

  Konuyu okumadan resme ilk baktığımda aklıma Çin işkencesi geldi.
  Kazığa oturmak deyimi de oradan geliyor olsa gerek diye düşündüm ben. :)

 9. Onur dedi ki:

  Abi bu dünyada en acımasız bir millet varsa o da Amerikalılardır.Amerika’da yılda 60 milyona yakın insan sağlık hizmeti alamadığı için daha doğrusu sigortası olmadığı için ölüyor.(Sicko belgeselinde bahsediliyor ayrıntısıyla) Bana kalırsa asıl acımasız ve insanlık dışı olanlar onlar.Şu daha önceki paylaştığın Çinlilerin insan olmadıklarının kanıtı adlı yazıdaki video da bana kalırsa montaj.Yav insanın aklı mantığı almaz böyle birşeyi.Çin kendi çıkarları için Ortadoğu halkını katletmiyor ve petrol için emperyaliast girişimlerde bulunmuyor.Olaya bu açıdan bakmak gerek.Böyle yüzeysel açılardan değil.Ayrıca bunun dediğin gibi evsiz insanlar için yapıldığı da meçhul bana kalırsa.

  Bu arada lafım ABD halkı için değildir,tamamen başlarındaki siyonist gruplardır.Gerçi onlara oy veren ve onları baş tacı yapan gene kendi halkı.Biz de o yolda ilerliyoruz büyük bir özveriyle.

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir