Çinlilerden insanlık dışı bir icat: Canlı hayvanlardan yapılan anahtarlıklar

Yine Çinliler yine Çinliler… Sonra ben bu çekik gözlüleri hiç sevmiyorum deyince ırkçı olduğumu söylüyorsunuz. Öyle çok duyarlı, çiçek atan tanklar modunda bir insan evladı değilim ancak içine canlı hayvanlar koyulmuş anahtarlıklar satan bir herifçioğluna denk gelseydim, oracıkta ümüğüne çöker tezgahını da uygun bir yerine monte ederdim.

Bu nedir lan? İnsanlık mı şimdi bu? Hadi üretenler şerefsiz de satın alanlara ne demeli? Neticede talep var ki üretiyor şerefsizler. O hayvanın o küçücük şeyin içinde açlıktan, susuzluktan, kendi dışkısında boğulup öleceğini hiç kimse mi umursamaz?

Şu insanoğlundaki kibire bir bak hele ya. Doğanın kendisi kadar, hatta kendisinden daha fazla sahibi olan canlıları anahtarlık yapıp göt cebinde taşıyabilme hakkı olduğunu düşünüyor. Ben akvaryumların, kuş kafeslerinin bile tartışmalı olduğunu düşünen biriyim, böyle bir şeyin dünya üzerinde insan diye nitelendirilen sefiller tarafından yapıldığını görmek gerçekten çok ağır geldi.

Canlı hayvanlardan yapılan anahtarlıklarCanlı hayvanlardan yapılan anahtarlıklarCanlı hayvanlardan yapılan anahtarlıklarCanlı hayvanlardan yapılan anahtarlıklarCanlı hayvanlardan yapılan anahtarlıklarCanlı hayvanlardan yapılan anahtarlıklarCanlı hayvanlardan yapılan anahtarlıklarCanlı hayvanlardan yapılan anahtarlıklarCanlı hayvanlardan yapılan anahtarlıklarCanlı hayvanlardan yapılan anahtarlıklarCanlı hayvanlardan yapılan anahtarlıklarCanlı hayvanlardan yapılan anahtarlıklarCanlı hayvanlardan yapılan anahtarlıklarCanlı hayvanlardan yapılan anahtarlıklarCanlı hayvanlardan yapılan anahtarlıklar

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

3 Yorum

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir