Çocuğunuzu Barbaros Hayrettin Lisesine göndermeyin

Burdan yetkililere sesleniyorum: Barbaros Hayrettin Lisesi ve içerisinde bulunduğu il ivedilikle karantinaya alınmalı, toplumun ruh sağlığı göz önünde bulundurularak bu okulda okuyan çocukların bundan sonra hiçbir koşul altında şarkı söylememeleri –gerekirse askeri güç kullanılarak– sağlanmalıdır. Bir daha benzeri durumların yaşanmaması için okul kapatılmalı ve binası Barbaros Aile Planlama Merkezi‘ne dönüştürülerek duvarlarına “Türkçe öğretemeyeceğin çocuğu doğurma! Hadi doğurdun bari şarkı söylemesine engel ol!” yazılı posterler asılmalıdır. Ayrıca bölgeye uçaklarla siyanür kapsülleri bırakma fikrimi de değerlendirmenizi rica ediyorum.

Son olarak, Cumhuriyet Gazetesine resmi ağızdan bir mektup gönderilerek “Hacılar siz yıllardır ‘Tehlikenin Farkında mısınız?‘ deyip durdunuz ama biz sizi zerre iplemedik. Meğer siz bizi apaçilere karşı uyarmaya çalışıyormuşsunuz, kusura bakmayın hele” denmeli ve itibarları iade edilmelidir.

Daha yazacaklarım var da nakarat beynimi ele geçirmeye başladı, sağlıklı düşünemiyorum… Ğüzel ğızlar… Imm şu güzeellere baaak yakıyor bak her yeri, of cicili bicili hepsi Barbaros Hayrettin Lisesi!…

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

32 Yorum

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir