Çok iyi arkadaşlar birbirlerini bırakıp gitmemeli

Oflaz & Elçi feat. Hüküm – Son Nefesim
[audio:http://egonomik.com/mp3/g-flow/G-Flow_feat_Hukum-Son_Nefesim.mp3]

İnsan ne söyleyeceğini, ne düşüneceğini bilemiyor. Birilerinden hesap sormak istiyorsunuz ama muhatabınız yok, sadece boşluk. Yıllar geçiyor, hayat değişiyor, yaranızın kabuk bağlamaya başladığını düşünüyorsunuz fakat günün birinde karşınıza bir şarkı çıkıyor ve sizi 2005 yılının 6 Kasım’ına götürüp, yaranızın aslında hala ne kadar taze olduğunu hatırlatıyor.

Çok iyi arkadaşlar birbirlerini bırakıp gitmemeli, hele arkalarında böyle şarkılar bırakarak.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

4 Yorum

 1. Pınar dedi ki:

  Herkes bir şekilde hayatlarına bir yerlerde devam ediyorlar etmelilerde ama yaşadıklarını unutmadan sen hatırlayan unutmayan olarak kendinle gurur duy bence Caner, inan ki Murat’ta seninle gurur duyuyordur.

 2. necip dedi ki:

  oflazın konserini dinlemiştim selçuk üni.deyken. tedet topluluğunun sdkm de tanışma gecesi vardı orada söylemişlerdi grubuyla. aradan bir sene geçmişti o arkadaşı ve grubunu şenliklerde vs. göremediğim için arkadaşa sormuştum vefat ettiğini öğrendiğimde çok üzülmüştüm… Allah rahmet eylesin…

 3. HOTCHE dedi ki:

  12 yasimda karne alacagimiz gun siniftaki en iyi arkadaslarimdan birini Cihan’i kaybetmekle basladi.. Sonra gercek anaannem ve dedem sandigim.. Bana hayatlarinin son demlerini adayan bakicilarimi.. 2002 de tek sirdasimi hayatimin nesesi babaannemi.. Yaz arkadasim, tek kafa dengim Oflazi.. Sonra erkek gibi kiz olmamin, ozguvenimin mimari babami.. Simdide annemi.. Bir insanin cocukluguna dair herseyi yitirmesi ne demek bilirmisiniz?  Ben biliyorum.. Sen kucukken soyleydin bunu yapardin diyebilecek.. O anilari hatiralari yasatabilecek bir simanin bile olmamasi.. Hayatinizda olan hayatiniza giren herkese donun ve tesekkur edin.. 

 4. Usluer dedi ki:

  Böyle mi olmak zorundaydı diye soruyor insan. Delirecek seviyeye geliyor, neden böyle oluyor diyerek. Takdir-i İlahi diyebiliyoruz sadece gidenlerin ardından…

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.