ComboFix ile bilgisayarınızı zararlı yazılımlardan temizleyin


ComboFix özellikle USB bellekler aracılığıyla taşınan zararlı yazılımları bulma ve temizleme konusunda uzmanlaşmış, güçlü bir güvenlik uygulamasıdır. Uygulama sayesinde bilgisayarınıza bulaşan amvo.exe, kavo.exe gibi daha bir çok virüs, malware ve kötü amaçlı yazılımı dakikalar içerisinde tesbit edebilir ve aynı hızda temizleyebilirsiniz.

ComboFix’in doğru kullanıldığında oldukça faydalı bir araç olmasının yanında, eğer belirli bir bilgisayar kullanım uzmanlığına sahip değilseniz, yani ne yaptığınızı bilmiyorsanız bilgisayarınızda geri dönülemez veri kayıplarına neden olabileceğini de belirtmek gerek. Bu yüzden eğer programı kullanım konusunda yeterli donanıma sahip olmadığınızı düşünüyorsanız daha deneyimli bir kullanıcıdan yardım almanızda fayda var.

ComboFix hakkında daha detaylı bilgi almak ve programı indirmek için şu adresi ziyaret edebilirsiniz: http://www.tamindir.com/combofix/

Bu bir reklamdır

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

2 Yorum

  1. Yaşar dedi ki:

    Bu program gerçekten çok harika yalnız virüs bilgisayarı iyice ele geçirmişse bazen işe yaramayabiliyor. Çok güzel temizlik yapıyor lakin bazen bilgisayar ameliyat masasından kalkamıyor. Virüs bulaşmış sistem dosyalarınında sililnmesinden olabilir belki..

  2. Bilgehan dedi ki:

    çok uzun zamandır kullanıyorum. Bir sefer bir başlangıç dosyasını silmişti. windows cdsini takarak tekrardan silinen dosyayı yükledim. Sistem açıldı. Başka da bir sıkıntısını görmedim. Eğer usb bellek bilgisayarınıza takılıyken başlatırsanız onu da temizliyor. Yanlız program işini bitirene kadar sabırla bekleyeceksiniz. Takıldımı acaba dur bi resetliyim bari yok…

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir