Counter Strike 1.6 indir

Son zamanların en popüler oyunlarından biri olan Counter Strike’ın dünya üzerinde milyonlarca fanı bulunuyor. Aslında oldukça eski bir oyun olan Counter Strike öylesine çok seviliyor ki, sürekli yeni versiyonları ve sürümleriyle fanlarının karşısına çıkıyor. Popüler oyun, sevenlerinin karşısına bu sefer de 1.6 versiyonu ile çıktı. Counter Strike 1.6 versiyonunda geliştirilen özellikler ile oyunda çok daha etkin bir rol üstlenen oyuncu, önceki sürümlere göre çok daha keyifli bir deneyim sahibi olma şansı yakalıyor. Oyunun Steam ile ücretsiz olarak dağıtıldığının altını çizmekte de fayda var. Popüler oyun Counter Strike 1.6 ie asker veya terörist güçlerden biri olmayı seçerek savaşmaya başlıyorsunuz. Amacınız eski versiyonlarla temel olarak aynı; en güçlü silahlarla düşmanları öldürüp savaşı kazanmak.

Oyunun bu sürümünde yine takımlar halinde savaşabiliyor, online oynayıp, kendi arkadaşlarınızla rekabet edebiliyor ya da aynı takımda birlikte mücadele edebiliyorsunuz. Aktif olarak çalışan sunucular sayesinde online oyun oynayabilme imkanına her zaman sahipsiniz. Bu sürümde karşımıza çıkan yeniliklerden bahsedecek olursak; oyun motoru geliştirilmiş, değişik mod ve haritalar yüklenmiş ve böylece görsel olarak daha etkileyici bir atmosfer yakalanmış. Bunun haricinde nispeten daha kaliteli grafiklere sahip olduğu söylenebilir. Counter Strike 1.6 multi player oyunlarının ilk türlerinden olan Half Life‘ın eklentisi olarak piyasaya sürülürken, Valve tarafından günümüze kadar oldukça geliştirildi.

Pek çok oyunsevere göre dünyanın en başarılı FPS türü oyunu olan Counter Strike’ın bu versiyonunda hem Counterlar için hem de teröristler için, Fransız piyade tüfeği Famas ve GALİL isimli yeni iki adet silah oyuna dahil edilmiş. CS 1,6’nın oynanış açısından sunduğu en önemli yenilik, Counterların kullanabildiği kalkan. Counter Strike 1.6 tüm bu yenilikleriyle sevenlerini bekliyor!

Counter Strike 1.6 indir

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

1 Yorum

  1. Caner dedi ki:

    ” Oyunun Steam ile ücretsiz olarak dağıtıldığının altını çizmekte de fayda var. “

    demişsiniz fakat oyun steamda 9,99 $ a satılıyor ve hiç bir zaman ücretsiz olmadı.

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.