Cüneyt Arkın ve Banu Alkan’dan Oscar’lık bir performans

Bambaşka boyutlara gidip geldiğim 2.01 saniyenin ardından tam “Hepsi geçti, normale dönebilirim” diye düşünürken videonun altındaki şu yorumu görüp kendimden geçtim:

Reyiz sanki 2 kurşun degil de 2 likörlü çikolata yedi hafif sendeleyerek çıkıyo helal
Serkan Yalcinkaya

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

7 Yorum

 1. Pilot Binbaşı Rıza KÜÇÜKDURMAZ dedi ki:

  ben yine çok duygulandım filmin sonunu izlerken :(

 2. kralizasyon dedi ki:

  Kaç yıl kaldı yahu Holywood kalitesinde film yapmamıza? En son 100 diyorlardı hala öyle mi? Biz ilerliyoruz da sanki Holywood hiç ilerlemiyor. O öyle hala 100 yıl önceki halinde duruyor sanki. Asla adam gibi bir film yapamayacağız!

  • ferdi taydas dedi ki:

   Holywood kalitesi dediğin ne ki müdür, bir tek bilimkurgu ve fantastik tarzını yakalayamıyoruz.Onlar dışında iyiye gidiyoruz bence.Bir de Şahan Gökbakar’ın film yapmasını durdurabilirsek tamamdır yani.

  • ahmettatar dedi ki:

   Bence de adam gibi bir film yapamadı bizimkiler hala ama Hollywood kalitesi diye bir kavram olduğuna katılmıyorum bizde adam gibi prodüktör yok para harcamaktan korkmayan yapımcı lazım çok çok fazla figüran kullanılan FETİH 1453, GORA benzeri prodüksüyonlar lazım ama korkak bizim yapımcılar harcadığı parayı kurtaramaz diye korkuyor oysa düzgün bir film yapılsa gerçekten büyük paralar harcansa büyük emek harcansa bir Spiderman öyküsü gibi bir öykü kurgulansa çekim kalitesi film müzikleri afişleri zaten şu anda da gayet iyi durumda bence ülkemizde.. Bizde hayali kahramanlar yok fazla gerçekçi bir milletiz herhalde bir tane süper kahramanımız yok ya şöyle doğa üstü yetenekleri olan.. Süper Türk diye Tamer Karadağlı’nın oynadığı bir film vardı adama kıyafet diye diktikleri şeyi para verseler giymem ben ya o kadar modacı var ama bir tanesi çıkıpta bu da benden olsun böyle birşey yapacaksınız demiyor ya ona şaşıyorum ya..

 3. Atılım K. dedi ki:

  o değilde lanet olası babasını kafasından vuruyor adam kötürüm kalıyor.Burda ibonun durumu gibi olay.Ölmüyor lan
  Bir yandanda kimse Cüneyt Arkın’ın çelik yelek giyebileceği ihtimalini aklına getirmiyor.
  Ama lanet olası babasına lafım yok ölmesi gerekir tıbben. İlahi adalet işte kötüler hep yaşıyor.

 4. Chuck Jones dedi ki:

  Hello dear Caner a.k.a. egonomik.
  we all american people like Mr. Cuneyt arkin and Mrs. Banu alkan.
  Additionally we are looking for this man (Mr. Cuneyt)
  As you know we are in doubt with real scenario and found a good one with your sharing, And decided to take a film shoot as soon as possible.
  But there is a problem dear egonomik. We did not find a real painfull man yet. As your last shares we found a good candidate named by Fevzettin O.
  Please forward our offer to him as named by our company and we have a great offer plus being a hollywood star.
  If you can help us we americans would be gratefull to you.

  Best regards
  Chuck Jones
  Head scenarist warner bros

 5. ahmettatar dedi ki:

  Caner ne demiş bu Chuck abi oyuncu arıyoruz falan demiş Hollywood yıldızı falan demiş sen de boylu poslusun Cüneyt abiden ne eksiğin var bence bir iletişime geç Caner.. Chuck Jones baş senarist falan yazmış ama ben araştırınca hep animasyon filmleri yapan bir şirket çıkıyor karşıma ahanda burada … Eğer biri bizi yemiyorsa ki ingilizcesi çok açık olmuş bence biri dalga geçmek için yazmış olabilir muhtemelen ama eğer işletilmiyorsak bence gazetelere haber olur vallaha bu olay ben magazinci birkaç arkadaşa çıtlatayım istersen durumu bir araştırsınlar Chuck abinin böyle bir planı varmı gerçekten..??

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir