CuteFTP Professional 8.3.3 Multilanguage (Türkçe)


Piyasadaki en çok tercih edilen ftp programlarından olan CuteFTP ‘nin Professional 8.3.3 Multilanguage (çoklu dil destekli) sürümü (en son sürüm). Her ne kadar yıllardır İngilizce kullanıyor olmanın getirdiği alışkanlıkla Türkçe dil desteğine henüz tam ısınamamış olsam da güzel dilimizin sonunda bu program tarafından da desteklenmeye başlamasına bir çok kullanıcı gibi ben de sevindim.

Paket içeriğindeki kurulum dosyası orijinal GlobalScape sitesinden trial olarak indirildi. Ben bir de ayrıca “patch” isimli ne işe yaradığından emin olamadığım küçücük bir programcık buldum, bu programcığı çalıştırıp açılan pencereden CuteFTP dizinini (C:\Program Files\GlobalSCAPE\CuteFTP 8 Professional) belirttikten sonra CuteFTP’yi bir sonraki açışımda o ne anlama geldiğini bilmediğim ve fakat gayet rahatsız edici olan “Enter serial, Please wait, Buy now” gibi ibarelerin ortadan kaybolduğuna şahit oldum, ne güzel GlobalScape yılbaşı şeysine amme hizmeti vermeye başladı diye düşündüm (safım ben).

(patch dosyasını avast! 25.12.2009 veritabanı sürümüyle kontrol ettim, siz yine de kendi antivirüs programınıza bir danışırsınız.)

CuteFTP Professional 8.3.3 Multilanguage indir (22 Mb):
Download

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

7 Yorum

 1. UB dedi ki:

  “ne anlama geldiğini bilmediğim ve fakat gayet rahatsız edici olan ?Enter serial, Please wait, Buy now? gibi ibarelerin ortadan kaybolduğuna şahit oldum, ne güzel GlobalScape yılbaşı şeysine amme hizmeti vermeye başladı diye düşündüm (safım ben).”
  Eğlendim. :D Ama Filezilla iyidir hem de açık kaynaktır. Ona devam.

 2. Yunus dedi ki:

  FileZilla :)

 3. Caner Öncel dedi ki:

  Arkadaş amma FileZilla’cıymışsınız ya, gözünü sevdiğimin emektar CuteFTP’sinin nesini beğenmiyorsunuz anlamadım :)

 4. Yunus dedi ki:

  bende cuteftp kullandım uzun süre ama filezilla gibisi yok. Hızlı, bedava her yeni sürümünde yeni özellikler kazanıyor daha ne olsun abi :)

 5. Caner Öncel dedi ki:

  Zevkler ve renkler diyelim o zaman Yunus :)

 6. jickata dedi ki:

  Teskurler.Guzel paylasIm.

 7. sOLTY dedi ki:

  Patch’da bir çeşit FTP bilgilerinizi çalan yama var. Serialli kullanın derim. Başıma geldi…

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir