Dengesiztarz.com: Webmaster T-Shirtleri

google-adsense-tshirtHuzurlarınızda yeni keşfettiğim bir site: Dengesiz Tarz kendileri webmasterlara özel çeşitli mizahi t-shirtler tasarlıyorlar. Türkiye için beklediğim ve rastlayınca içimin hoş olduğu bir fikir fakat ilk etapta sevinsem mi üzülsem mi karar veremedim. O beden tablosu ne öyle ya? En büyük beden XL  o da USA değil tamamen Törkiş XL, yani 55 x 75cm. Ne yani webmasterlar pigme mi? Veya bunları üretirken “Webci adam asosyaldir nasıl olsa dışarı çıkıp güneş almaz bunlar haliyle kemikleri aktif D vitamini görmez, ufak kalırlar” gibi bir düşünce mi hakimdi ortama? Peki ya ufakken süt içip anne zoruyla balık yağı kapsülü yutanlar? İşte “parayla saadet olmaz” deyişinin hayat bulma anıdır bu, benim de alın teriyle kazanılmış 15 milyonum var ama saadetimi satın alamıyorum!

Bir webmaster olarak dengesiztarz yöneticilerine sesleniyorum: o güzelim t-shirtlerden normal insanlar için de tasarlayın! Yani diyeceğim o ki 1.90 boyunda olmam benim büyük olduğum anlamına gelmiyor, aslında normal olan bizleriz ve fakat siz küçüksünüz ama sayıca fazlasınız, durum bu diye dünya sizin etrafınızda mı dönecek?

Ulan kaç yazdır adam gibi içime sinecek şöyle dökümlü bir t-shirt bulamıyor ve gitgide kilo almaya başlıyorum ya, alacağın olsun Türk tekstil sektörü (kilonla ne alakam var deme Türk tekstil sektörü)! Para basmıyoruz ya sürekli yurtdışından Yankees NY t-shirtleri alalım veya basketbolcu gibi giyinelim.

Off ne dertliymişim bee içimi dökmekten adamlara “helal olsun çok süper bir fikir” deme fırsatı bulamadım. Yok lan o bedenler arasında ilk bakışta XXL göremedim ya şimdi de demeyecem hadi buyur burdan yak! (Şaka bir tarafa siteye rastlar rastlamaz o heyecanla meramımı anlatan iki mail gönderdim adamlara, bakalım ne diyecekler.)

Bakınız ne güzel şeyler tasarlamışlar:
  code-t-shirt    feed-me-t-shirt   developer-life-tshirt

Dengesiz tarz sitesine gitmek için:
DengesizTarz.com

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

9 Yorum

 1. şeyda dedi ki:

  AA ÜZÜLME CANERCİM BİZ DE SANA ÖRME TİŞÖRT YAPARIS.GERÇİ ARTIK BİR İKİ SENE BEKLEMEN GEREKİR AMA OLSUN SONUNDA SENİN DE Bİ TİŞÖRTÜN OLUR (YÜNDEN DE OLSA -KIŞLARI GİYERSİN ARTIK) . BU ARADA SAYCA AZ OLABİLRİSNİZ AMA NE DERLER AZ OLAN ŞEYLER DAHA DEĞERLİDİR DİME ;) MESELAM BEN DE NORMAL KABUL EDİLENLERDEN KÜÇÜĞÜM NOLMUŞ YANE BEN DE DEERLİYİM DEMEK OLUYO BU . BOŞVER CANERCİM KIYMETLİYİZ BİS AZ BULUNUYORUZ. BU ARADA ESKİ Bİ REKLAM ŞARKISI GELDİ AKLIMA :” BOYUM UZUN ,BOYUM KISA ; BİRAZ GÖBEK ,BİRAZ ENSE GİYDİREMİYOR BİZİ KİMSE .HAYDİ İGS ” :D

 2. Caner Öncel dedi ki:

  “Örme t-shirt” :D bu fikir yeni mi geldi aklına hocam, bence triko işine girmelisin hehe. Bu arada igs yetkililerine burdan seslenmek istiyorum: eğer giydirebilseydiniz herkesi beni giydirirdiniz uleaan! Bu arada çok kısıtlı bi zamanda onaylamıştım yorumları kusura bakma hocam ya :)

 3. şeyda dedi ki:

  o saman şöle diyim “en büyük caner başka büyük yok!” :D ya da “ne büyüksün ki kanın kurtarıyor trikotajı” veya da “bırak büyüklük sen de kalsın” :D

 4. şeyda dedi ki:

  ahh canercim ağzından bal damlıyor saolasın:D keşke şiirler, hikayeler, romanlar da yazabilsem. ufak denmelerim oldu gerçi ama işte hayat telaşı bir türlü kafamı toplayıp da bir şeyler yapamdım ama çok isterim aslında . biraz da cesaret galiba. bu konuda seni bir eğitimci olarak tebrik ediyorum hatta sana gıpta bile ediyorum bence sen üretiyorsun ,hayata bir şeyler katıyorsun. sıradan biri değilsin. daha bir çok başarıya imza atacağına inanıyorum ben .kalemin kuvvetli allah yolunu açık ,başarını daim etsin . bu ülkenin senin gibi geçlere gerçekten çok ihtiyacı var :)

 5. Tayfun dedi ki:

  site bum olmuş yaa :/

 6. Şahin dedi ki:

  site kapanmış :/ adamlar tası tarağı toplamış gitmiş :D

 7. Barış dedi ki:

  Domain düşmüş :)

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.