Dengesiztarz.com: Webmaster T-Shirtleri

google-adsense-tshirtHuzurlarınızda yeni keşfettiğim bir site: Dengesiz Tarz kendileri webmasterlara özel çeşitli mizahi t-shirtler tasarlıyorlar. Türkiye için beklediğim ve rastlayınca içimin hoş olduğu bir fikir fakat ilk etapta sevinsem mi üzülsem mi karar veremedim. O beden tablosu ne öyle ya? En büyük beden XL  o da USA değil tamamen Törkiş XL, yani 55 x 75cm. Ne yani webmasterlar pigme mi? Veya bunları üretirken “Webci adam asosyaldir nasıl olsa dışarı çıkıp güneş almaz bunlar haliyle kemikleri aktif D vitamini görmez, ufak kalırlar” gibi bir düşünce mi hakimdi ortama? Peki ya ufakken süt içip anne zoruyla balık yağı kapsülü yutanlar? İşte “parayla saadet olmaz” deyişinin hayat bulma anıdır bu, benim de alın teriyle kazanılmış 15 milyonum var ama saadetimi satın alamıyorum!

Bir webmaster olarak dengesiztarz yöneticilerine sesleniyorum: o güzelim t-shirtlerden normal insanlar için de tasarlayın! Yani diyeceğim o ki 1.90 boyunda olmam benim büyük olduğum anlamına gelmiyor, aslında normal olan bizleriz ve fakat siz küçüksünüz ama sayıca fazlasınız, durum bu diye dünya sizin etrafınızda mı dönecek?

Ulan kaç yazdır adam gibi içime sinecek şöyle dökümlü bir t-shirt bulamıyor ve gitgide kilo almaya başlıyorum ya, alacağın olsun Türk tekstil sektörü (kilonla ne alakam var deme Türk tekstil sektörü)! Para basmıyoruz ya sürekli yurtdışından Yankees NY t-shirtleri alalım veya basketbolcu gibi giyinelim.

Off ne dertliymişim bee içimi dökmekten adamlara “helal olsun çok süper bir fikir” deme fırsatı bulamadım. Yok lan o bedenler arasında ilk bakışta XXL göremedim ya şimdi de demeyecem hadi buyur burdan yak! (Şaka bir tarafa siteye rastlar rastlamaz o heyecanla meramımı anlatan iki mail gönderdim adamlara, bakalım ne diyecekler.)

Bakınız ne güzel şeyler tasarlamışlar:
  code-t-shirt    feed-me-t-shirt   developer-life-tshirt

Dengesiz tarz sitesine gitmek için:
DengesizTarz.com

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

9 Yorum

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir