Detone internet ünlüsü Seda (Tripkolic) – Gözlerinin Yeşilini Özledim

Hem kız detone hem de şarkı teknik olarak iğrenç mixlenmiş ama garip bir şekile severek dinlemeye başladım. Şu an nakaratı söyleyen elemanın ağzının neden sola çektiğini anlamaya çalışıyorum.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

12 Yorum

 1. Arslan dedi ki:

  Böyle bir parçanın altına yapılacak bir yorum :)

  “ayyy kisin cookkk güzel sesi warr? jaa” (youtube’dan alıntı)

  Türk müziği neredeydi, nereye gidiyor.. :)

 2. umtcvk dedi ki:

  eee kimsenin gözü yeşil değil klipte kara kaşlı kara gözlü hepsi
  bunu canlı söyliyemez bunlar kesin:D

 3. mert dedi ki:

  yıldız tilbenin erkek versiyonu. Murat dalkılıçta öyle ağzı kayıyo izle bak :D

 4. Kamil dedi ki:

  Sesteki detonelik bir yana klip kendi başına zaten özenti işi olmuş, gözlükler, hareketler vs. orijinalite sıfır. Ama garip bir şekilde bi ara ben de dinlemiştim.

 5. AhkaF AteşkeseN dedi ki:

  Şarkı, benim kendimi bulamadığım saçma yıllarımda dinlediğim bi şarkıdır  ve maalesef dünyaca tanınan isimlerini kliplerini kendi parçalarına kopyalamışlar üzüldüm doğrusu.(YouTube – Eminem – Love The Way You Lie ft. Rihanna)

 6. Hakan Buğra dedi ki:

  Müzik evrenseldir.Herkez istediği şarkıyı yapmakta ve dinlemektede özgürdür.Daha iyisini yapabiliyorsanız buyrun yapamıyorsanız susun saygı gösterin .tripcolic benım babamın oğlu/kızı değil.ama saygıyı hak edıyor

 7. ahmettatar dedi ki:

  Bence kızın göğüsleri ilgini çekmiş olacak o yüzden severek dinlemen daha doğrusu izlemen.. Allah’ın sapığı seni..:)) O değil de ağzı kayıyo demişsin ya L-Manyak’ta bir ara foto roman gibi bişey hazırlamışlardı Russel Crowe ile Silvester Stallone vardı bir tanesinde Russel Crowe, Silvesteri kaçırmış bir direğe bağlamış bağırıyordu ona Sivester da ona birşeyler soruyordu.. O sırada Russel birden hiddetlenip şöyle diyordu; “–Lan , lan ağzını öyle çemçük yapma!! İyicene gıcık oluyorum bak..!!–” o geldi aklıma bak nerden nereye..

 8. ahmettatar dedi ki:

  @Ahkaf Ateşkesen ;
  Kardeşim ben aynı şeyleri hissedemedim ne yazık ki iki klibi de seyrettim peşpeşe, Eminem ve Rihannanın seslendirdiği şarkı böyle öfkelendirdi beni ama Sedanın seslendirdiği klip duygusallaştırıyor ne kadar aynı gibi görünsede dağlar kadar fark var bence sonuçta o klibi çeken de bir insan bu klibi çeken de bir insan aynı şeyleri düşünmesi , hissetmesi , hayal etmesi, yaşaması çok  mümkün.. Sonuçta hepimiz sabah kalkıp işe gidiyor yemek yiyip bişeyler içip uyuyoruz, hepimiz aşık oluyor, hepimiz ayrılıklar yaşıyor, hepimiz kavgalar edip, hepimiz ağlayabiliyoruz.. Hemen kopya etmişler demeyelim istersen.. İki insanın aynı şeyleri düşünmesi, oluşturması kadar doğal birşey yok ki.. Hem şunuda ihtimal olarak değerlendir.. Diyelim ki bu klibin yönetmeni daha önceden Eminem ve Rihannanın seslendirdiği klibi seyretti tesadüfen ama aklına yazmıyor ki adam bu klibin tüm sahnelerini mübarek.. Aradan zaman geçiyor birden bu klibi yönetirken aklına böyle bir enstantane geliveriyor.. Ama bilinçli olarak kopyalama amacı taşımıyor hatta bunu farkettiğinde çok üzülüyor olabilir öyle değil mi sonuçta kim isterki özgün olmayan birşey meydana getirmeyi.. Daha önceden yapılmış olanı yapmayı.. Herkes farklı şeyler , özgün şeyler yapmak ister.. Ama görsel hafızalarımız bazen bizim fazlaca dikkat etmediğimiz şeyleri sonradan sanki kendi hayallerimizmiş gibi yansıtabiliyor.. Esinlenme mi deniyor buna tam bilmiyorum ama bu dünyanın heryerin de oluyor işte.. Anormal karşılamamalısın bence..

 9. METE dedi ki:

  adamın suratında heyelan var sol taraf kayıyo sola doğru :D

 10. eva dedi ki:

  lutfen sedayla duet yapan adamın ısmını soylermısınız bana …

 11. eda dedi ki:

  bilmeyen çok var sanırım uyuşturucu tarzı kullanan kişilerin ağzında kaymalar olur.tabi belli bi hastalığı yoksa kısmi felç veya kas gerilmesi gibi :)

 12. Aleyna dedi ki:

  O klipteki adam benim babamın tanıdığı aynı yerde çalışıyorlar.abinin adı mustafa babam ondan kafası kırık diye bahsediyor.

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.