Dev gibi bir oyun geliyor: God of War III


Dev gibi” bir oyun geliyor! Gelmiş geçmiş en büyük PS3 oyununa hazırlanın, birincisi ve ikincisi ile Playstation 2 oyuncularının kalbine taht kuran God of War Playstation 3’e bomba gibi geliyor.

Duyurulduğu 2008 yılından beri herkesin dört gözle beklediği oyunun çıkış tarihi yaklaştıkça oyunla ilgili özellikler de yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Sony’nin Santa Monica Stüdyoları’nın Twitter’da yaptığı açıklamaya göre God of War III tam 35 gb’lık boyuta sahip olacak.

Santa Monika Stüdyoları teknoloji direktörü Tim Moss’un God of War III için “Tam 35 gb’lık bir güzellik. Tanrılara çift katmanlı Blu-ray için teşekkür ediyoruz” açıklaması oyunu bekleyenlerin daha da heyecanlanmasını sağlamış durumda.

GOW III’ün PS3 için çıkmış en teknik oyun olması bekleniyor. HD görüntüler ile tam bir şölen olacak oyunun 60$’lık standart versiyonunun yanında 100$’lık bir de özel versiyonu piyasaya sürülecek. Pandora’nın Kutusu şeklinde hazırlanan bir maket içerisinde satılacak olan özel versiyonu satın alanlar, bir çizim kitabına ve oynayabilecekleri ekstra bölümlere sahip olacaklar.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

1 Yorum

  1. askin dedi ki:

    1 ve 2 ncisini oynamış birisi olarak (-ki oyun oynamayı sevmem) God Of War 3’u dört gözle bekliyorum. Bu oyun için PS3 alacağım sanırım :)

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir