Digital marketing academy etkinliği – Boğaziçi Üniversitesi

Her yıl farklı oturum başlıkları altında Türkiye’de dijital pazarlama alanında önde gelen isimlerini ağırladığımız Digital Marketing Academy, 7-12 Aralık 2021 tarihinde de 2. kez hem kendi sektörünün zirvesi olan şirketleri hem de alanının duayen isimlerini dopdolu bir programla bir araya getirecek. 7-10 Aralık tarihlerinde, 4 gün boyunca sektörün önde gelen isimleri tarafından verilecek eğitimler ile dijital pazarlamayı tam anlamıyla öğrenmek isteyen katılımcılarımıza ışık tutuyor olacak. Bunun yanında 11 Aralık tarihinde online, 12 Aralık tarihinde yüz yüze olarak düzenlenecek olan workshoplar ile interaktif bir ortamda network edinme ve öğrendiklerini deneyimleme fırsatı katılımcılarımızı bekliyor olacak.

Geçtiğimiz yıl Olgu Şengül, Yiğit Konur, Doruk Yılmaz, Simge Uzunhan, Sinan Seha Türkseven, Aykut Alçelik, Damla Altun gibi isimleri ağırlamış olan; bu sene Games Medya Kurucu Ortağı Mina Saygı, Influencer Sibil Çetinkaya, Migros Dijital Pazarlama Müdürü Uğur Gürsel, GittiGidiyor İş Strateji Kıdemli Müdürü Burak Arslan, Peak Games Marketing Spesiyalisti Ömer Çil, Teknosa E-ticaret Yöneticisi Erkin Erol, Purplemurple Dijital Ajansı’nın Yöneticisi Mahmut Pullu gibi isimleri konuk edecek olan Digital Marketing Academy farklı üniversitelerden 1200’ü aşkın katılımcıya dijital pazarlamanın kapılarını aralayarak onlara sektördeki yetkin isimlerin tecrübelerinden faydalanma fırsatı sunmayı hedeflemektedir.

Oturumlarda Digital Marketing 101, SEO, Google Analytics; Ads, Influencer Marketing, E-Commerce, Content Marketing, Instagram-Facebook ve Youtube Marketing gibi dijital pazarlamanın olmazsa olmazı alanlarda verilecek olan kapsamlı eğitim ve workshopların dinleyicilerle paylaşılacağı dopdolu bir akademi gerçekleştirmeyi hedeflemekteyiz.

Etkinliğe Kayıt Olmak İçin Tıklayınız

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir