Dijital dönüşüm için tek adres İnksen Teknoloji ve Danışmanlık

Son beş yıldır en çok adından söz ettiren kavram dijital dönüşüm. Günümüzde pandeminin etkileri ile daha da sık duymaya başladığımız dijital dönüşüm için İnksen teknoloji ve danışmanlık şirketi oldukça iddialı. İnksen yazılım şirketi, dijital dönüşüm konusunda sunmuş olduğu birbirinden etkili ve yenilikçi çözümler ile rakiplerinden bir adım önde olmaya devam ediyor.

Hepimizin kabullendiği gibi her geçen gün yeni teknolojiler, yeni ihtiyaçları işletmeleri farklı çözümler üretmeye kendilerini dönüştürmeye zorluyor. Tabi ki dijital dönüşüm kavramı da bu konuda en önemli konuların balında geliyor. Mobil uygulamaların hayatımıza girmesi, evden çıkamadığımız zamanlar tüm ihtiyaçlarımızı cep telefonları üzerinden yapıyor oluşumuz da bu önemi bir kat daha arttırıyor.

Firmalar artan talepleri karşılayabilmek için teknolojik alt yapılarına yatırım yapmaya devam ediyorlar. İnksen teknoloji ve danışmanlık şirketi de bu konudaki tecrübesi ile firmaların en büyük destekçisi. Vermiş olduğu danışmanlık hizmetinin yanında dijital dönüşüm konusunda piyasaya sunmuş olduğu ürünler oldukça iddialı. İnksen dijital dönüşüm çözümleri ile firmalar tarafından tercih edilmeye devam ediyor.

İnksen uzmanlık alanları nelerdir?

Dijital dönüşüm konusunda oldukça iddialı olan firmanın sunmuş olduğu çözümlerden bazılarını sıralamak istersek mobil uygulama geliştirme, platform geliştirme, büyük veri ve analitik, yapay zeka ve robotik süreç otomasyonu, devops, UI/UX tasarım, e-ticaret çözümleri gibi konuları yazabiliriz.

Tüm bu çözümleri bünyesinde barındıran şirket farklı sektörlerde ilginç çözümleri ile kurumsal müşterilerin dijital dönüşüm yolculuklarına ışık tutmaktadır. Şirketin hizmet verdiği belli başlı sektörleri incelediğimizde karşımıza çıkanlar şu şekilde sıralanabilir.

Lojistik ve depolama sektörü, nakliye ve taşıma sektörü, perakende sektörü, toptan satış yapan firmaların bulunduğu sektörler, gümrükleme ve antrepo sektörü, dış ticaret odaklı sektörler, ithalat ve ihracat sektörü vb.

Görüldüğü üzere eğer sizin de teknolojik danışmanlık konusunda yardıma ihtiyacınız var ise inksen teknoloji ve danışmanlık şirketi ile gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz. Kendileriyle yapacağınız tanışma toplantısı sonrasında dijital dönüşüm takviminizi planlayarak hiç vakit kaybetmeden bu yola çıkacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bu yolculuk sırasında güvenilir bir teknoloji partneri ile hareket etmenin ne kadar önemli olduğunu tekrar hatırlatıyor ve yapacağınız yatırımların şirketiniz için çok başarılı sonuçlar getirmesini temenni ediyoruz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir